Авторські статтіДуховне

У м. Скадовську освячено новий храм під опікою Отців Воплоченого Слова

2 жовтня у м. Скадовськ  Хесронської обл. було освячено новий греко-католицький храм Покрови Пресвятої Богородиці, який знаходиться під пастирською опікою отців Згромадження Воплоченого Слова. Чин  освячення було здійсненопреосвященним владикою кир Михаїлом (Бубнієм), екзархом Одеським і адміністратор Кримського.

Участь в освяченні храму взяв генеральний настоятель Згромадження Воплоченого Слова о. Густаво Нєто, священники, монахині, а також чисельні гості із різних куточків України: Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці ну і звичайно вірні та священики Херсонського і Скадовського деканатів.

Розпочалися святкування зустріччю владики, опісля слідував обряд посвячення престолу, храму та Божественна Літургія. На завершення Прреосвященний Владика Михаїл подякував всім отцям, які будували храм а також було вручено грамоти особам які в найбільший спосіб спричинилися до будівництва храму. Також своє привітання виголосив генеральний настоятель ОтцівВоплоченого Слова о. Густав. Завершилося святкування спільною трапезою з усіма гостями та вірними, а також святковим концертом.

Прес-центр Згромадження Воплоченого Слова

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України