Здоров'я

COVID-19: Далай-лама вакцинувався Covishield, яка використовується також в Україні

Духовний лідер тибетців Далай-лама вакцинувався від коронавірусу виробленою в Індії вакциною Covishield, яка використовується також в Україні.

Далай-лама в суботу, 6 березня, вакцинувався від коронавірусу в північноіндійському місті Дхармсала. 85-річний духовний лідер тибетців та ще 10 осіб, які проживають у його резиденції, щепилися виготовленою в Індії вакциною Covishield, яка застовується також в Україні.

Після уколу Далай-лама закликав людей бути сміливими та вакцинуватися. “Ця ін’єкція дуже-дуже допомагає уникнути серйозних проблем”, – заявив він. За словами лікаря, Далай-лама сам запропонував, що він прийде як звичана людина до лікарні, що отримати щеплення.

Індія розпочала ще в січні кампанію масової вакцинації від коронавірусу. У країні підтверджено понад 11 мільйонів випадків зараження коронавірусом, за цим показником Індія поступається в світі тільки США. Понад 157 тисяч індійців загинули від ускладенень COVID-19.

Нагадаємо, в Україну завезли 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу Covishield, яка виготовляється в Індії за ліцензією компанії AstraZeneca. 24 лютого в Україні розпочалася кампанія з вакцинації населення. Президент України Володимир Зеленський і міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вже публічно зробили щеплення. Глава МОЗ раніше заявляв, що темпи вакцинації в Україні мають зрости влітку і становити від п’яти до семи мільйонів осіб щомісяця. За його словами, на комерційному ринку вакцина від COVID-19 може з’явитися не раніше літа-осені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України