З 14 грудня до 1 березня в США було зроблено 72 мільйони щеплень – регулятор не виявив доказів смерті через вакцину

Чи безпечно вакцинуватися від Covid-19? Практика – критерій істини.

Свою думку з приводу вакцинації Іван Примаченко – засновник освітньої онлайн-платформи Prometheus

Щоб відповісти на це запитання, давайте подивимося на статистику західних країн, які встигли зробити щеплення вже десяткам мільйонів своїх громадян. Наприклад, поки українці запекло дискутують чи варто вакцинуватися, в США зробили вже 88 мільйонів щеплень – більше, ніж знадобиться для імунізації кожного громадянина України.

З 1990 року в Штатах працює VAERS – державна система збору інформації про побічні реакції після вакцинування. Організації, що надають населенню послуги зі щеплення, зобов’язані вносити до неї всі випадки тяжких побічних реакцій і смертей. Навіть тоді, коли вони явно не пов’язані з вакцинацією. Наприклад, отримав 100-річний пенсіонер з хворим серцем щеплення, а за кілька днів помер від серцевого нападу.

І тут починається найцікавіше. Справу в свої руки беруть Центри з контролю та профілактики захворювань у США та Управління з продовольства і медикаментів США – державні регуляторні органи, що мають репутацію найжорсткіших і найприскіпливіших в світі. Вони не просто пасивно фіксують випадки смерті після вакцинації. Їх медичні фахівці проводять справжнє розслідування: аналізують свідоцтво про смерть, результати розтину, а також медичну історію кожного пацієнта, щоб зрозуміти, чи існує причинно-наслідковий зв’язок між щепленням і смертю. Чи це просто співпадіння, які неуникненні, коли мова йде про десятки мільйонів людей.

Результат цих розслідувань можна легко знайти на сайті Центрів з контролю та профілактики захворювань у США – посилання в першому коментарі до цього допису. З 14 грудня 2020 до 1 березня 2021 в США було зроблено 72 мільйони щеплень. За цей період у VAERS було внесено звіти про 1381 смерть (0.0018% від кількості щеплень), що настала через короткий проміжок часу після вакцинації. Ретельне розслідування регуляторами не виявило ЖОДНИХ доказів того, що вакцинація якось пов’язана з цими смертями. Нуль. Zero. Тим часом, кількість смертей в США від Covid-19 вже перевалила за 524 тисячі.

Той випадок, коли проста статистика красномовніша за будь-які слова. Дослухайтеся до цифр і фактів, а не до чуток і вигадок.

Вакцинуйтеся, щоб захистити себе і рідних. Далай-лама статистику вже почитав і провакцинувався. Будьте як Далай-лама!

 

Чи безпечно вакцинуватися від Covid-19? Практика – критерій істини. Щоб відповісти на це запитання, давайте подивимося…

Опубліковано Ivan Prymachenko Неділя, 7 березня 2021 р.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh