Щоб досягти в житті того, що нам хочеться, необхідно постійно йти на жертви.
Кілька років тому я подарувала життя свого третього дитині, і це був один з найбільш непростих періодів у моєму житті. Мені доводилося прикладати його до грудей по 6 разів за ніч, а мій чоловік працював у нічну зміну. Паралельно я намагалася дати поштовх своїй кар’єрі письменниці. Часто бувало так, що під час годування дитини іншою рукою я набирала на комп’ютерній комп’ютері чергову статтю. Я погано спала місяцями безперервно, але як і раніше збирала двох старших дітей до школи вчасно. Щоб йти за своїми мріями мені довелося пожертвувати багатьом. І всі ці жертви в кінцевому підсумку окупилися сповна. Якби свого часу я на них не пішла, то сьогодні навряд чи могла б гордо назвати себе письменницею.
Щоб досягти в житті того, що нам хочеться, необхідно постійно йти на жертви. Нижче перераховано те, чим жертвують люди, націлені на успіх.
1. Час
Людям цікаво, як я поєдную материнство (у нас троє чудових діточок), навчання і роботу. Мій секрет полягає в міцній каві (жарт). Щодня у мене дуже багато всяких завдань – і справа не в кількості часу, а в тому, як я його використовую. Доба кожної людини мають однакову тривалість, і у всіх нас є право розпорядитися ними на свій розсуд. Жертвуючи своїм часом, ми присвоюємо якомусь із справ вищий пріоритет. Саме виконання цього завдання і є ключем до успіху.
Я щодня складаю собі список справ на сьогодні і намагаюся його дотримуватися. Я навіть встановлюю собі терміни їх виконання і роблю все можливе, щоб не затягувати з ними. Але якщо я все ж не встигаю, то ніколи на себе не злюся. Негативне мислення забирає у вас час. Ви можете сказати собі: «У мене залишилося всього 20 хвилин на те, щоб закінчити почате», або ж сформулювати це в більш позитивному ключі: «Так, ще 20 хвилин, і якщо мудро розпорядитися ними, то я стану ще ближче до виконання завдання». Якщо ж не використовувати свій час з розумом, то нам ніколи не досягти чогось дійсного великого і важливого.
2. Стабільність
Наша сім’я завжди жила за рахунок одного джерела доходу. Незважаючи на те, що мої статті приносять гроші, такий дохід складно назвати постійним. Слідуючи за своїми мріями, ми жертвуємо стабільністю на користь невизначеності. Бувають тижню, коли наш заробіток набагато вище, ніж у наших знайомих. Є дні, коли замовлень взагалі немає, а є і такі, коли в добу мені доводитися писати відразу по дві статті.
Ідеальною таке життя не назвеш, але це свого роду жертви, на які я йду заради свого кар’єр кар’єрного зростання. Успішні особистості повинні вміти справлятися з фінансовими і іншими труднощами, адже кожен новий день-це низька підйомів та падінь, як на американських гірках. Відмовляючись ризикувати, ми тим самим позбавляємо себе шансу на краще життя.
3. Особисте життя
Ми з чоловіком одружені вже сім років, але за цей час навіть в нашому щасливому шлюбі були свої проблеми. Бувають часи, коли я жертвую спільним дозвіллям з чоловіком заради своєчасної здачі чергової статті. Цілеспрямованість людини іноді вносити корективи у його стосунки з близькими.
Обов’язки є у всіх людей, і часом компромісів з оточуючими не уникнути. Якщо ми не можемо відмовитися від нічної вечірки з друзями заради навчання або роботи, то в майбутньому будемо від цього страждати. В такі моменти нам варто згадати про свої першочергові потреби, бути уважними до близьких і сподіватися, що вони зрозуміють важливість для нас таких потреб.
4. Сон
Бувають ночі, коли я вирішую відпочити від письменницької роботи і просто засинаю на дивані. Але як би мені не хотілося лежати в обнімку з чоловіком в нашому ліжку, я знаю, що вічно так бути не може. Добряче виспавшись, я прокидаюся з енергійним і бадьорим настроєм. Вже пізно, в будинку всі сплять, і тільки я готова продовжувати працювати. Як правило, вночі я завжди намагаюся спати по 6 годин. І якщо у мене не виходить цього зробити, то я відкладаю свій сон на наступну ніч.
Не має значення, скільки всього ви встигаєте зробити вдень, іноді все ж доводиться працювати і вночі. В іншому випадку закінчити всі поточні завдання просто не вийде. У людей, які прагнуть до успіху, почуття виконання завдання повністю виправдовує недолік сну.
5. Стан здоров’я
Маючи намір у що б то не стало досягти своїх цілей, ви мимоволі починаєте нехтувати станом свого тіла і розуму — харчуєтеся нездоровою їжею, закидаєте заняття спортом і тим самим ризикуєте підірвати як психічне, так емоційне здоров’я. І хоча це складно назвати правильні рішення, але ті, хто прагне до успіху, знають, що все це тимчасові заходи.
Можна не приділяти всю свою увагу фізичному, психологічному та емоційному стану, але перевтому свого тіла ігнорувати не можна. Щоб домогтися результатів у певній сфері успішні люди часом перестають приділяти увагу всьому іншому. Але довго так тривати не може. Рано чи пізно вам доведеться перейти на здоровий спосіб життя, щоб у майбутньому ні про що не шкодувати.
6. Спокій
Зараз моє життя розплановане по хвилинах, тому я постійно поспішаю в спробах все встигнути. Нам хочеться придбати собі більш просторий будинок, щоб наші діти могли вільно грати, щоб вони могли запрошувати в гості друзів, і щоб у ньому їм було комфортніше дорослішати. Ось і причина, чому останнім часом я так зайнята.
Щоб хоч якось підтримати чоловіка я знайшла собі віддалену роботу. Поки мої діти в школі, я потихеньку вчуся, щоб потім мати можливість влаштуватися на роботу. Я ніколи не забуваю про необхідність цінувати справжнє, але не менш важливо будувати плани на майбутнє. Успішні люди знають, що цей хаос в житті не буде тривати вічно.
7. Розсудливість
Іноді я буквально задихаюся від стресу, втоми і перенапруги. У такі дні я задаюся питанням, чи варто ті, чим я займаюся, всіх моїх зусиль. Але відповідь завжди позитивний. Праця, спрямований на досягнення великих життєвих цілей, завжди особливо важкий. Такі цілі і надії «перевіряють» нас і допомагають зрозуміти, наскільки ми прагнемо їх реалізувати.
За настільки наполеглива праця ваша друзі та родичі можуть назвати вас божевільним, але ви зобов’язання зобов’язані продовжувати займатися тим, що велить серце. Просто пам ” ятайте про необхідність перерв, відпочинку, коли це дійсно необхідно, і просто приділяйте час на собі. У такі непрості моменти ви стаєте ближче до того, про що мрієте.
8. Миттєві пориви
В цей самий момент нас долає безліч бажань. І багато з них змушують нас відкладати свої поточні справи на потім, хоч ми і не повинні так робити. Наприклад, людині може захотітися просто перевірити свою стрічку новин в Facebook, а у кого-то ще раптово з’явиться більш серйозне бажання придбати нову машину. Але питання тут в тому, що з цього всього для нас дійсно важливо. Ми повинні навчитися робити правильний вибір між задоволенням або своїх миттєвих поривів, або потреб, що сприяють досягненню мрії.
Справа в тому, що в описаних вище неочікуваних бажаннях немає нічого поганого. Вони – це самий простий вибір із всіх доступних. Але якщо ми відкладаємо такі задоволення на потім, то тим самим економимо свій час і енергію для чогось більш важливого. Іноді це може наблизити нас до досягнення наших реальних цілей. Пам ” ятайте: не всі ті, чого ми хочемо, нам зараз потрібно.
Бути може, вам не хочеться відмовлятися від здоров’я, розсудливості, вільного часу, повноцінного сну, особистого життя, стабільності і спокою. Або все це здається вам занадто складним. Але повірте, я відмовлялася від усього перерахованого. І мені б ні за що не вдалося піти від банальних публікацій в особистому блозі в ролі фрілансера-журналіста, якщо б я вирішила піти більш пробачимо шляхом. Без всіх цих жертв я не змогла б розвиватися як особистість.
Якщо ви хочете досягти успіху і отримати бажане, то жертви просто необхідні. Альо якщо ві переступити через себе, то будете лише вдячні, що в свій час не відмовилися продовжувати свій шлях.