Цимбалюк: Сивохо спробував об’єднати те, що відбувається на Житомирщині, Волині, Закарпатті та на Донбасі

Президент Зеленський, то свідомо включивши у свою команду Сергія Сивохо, то просто допустив велику помилку з цим кадровим призначенням. Щоб у цьому переконатися, потрібно тільки вдуматися, що сказавши радник секретаря РНБО під час засідання так званої платформи національного примирення. Про це у своєму відеоблозі зазначив журналіст і блогер Роман Цимбалюк.

Він зазначає, Сивохо фактично назвав конфлікт на сході України тим же самим, що і конфлікти в Житомирській і Закарпатській областях, де теж виникають суперечки серед населення всередині країни». Ось так одним таким порівнянням цей товариш розмив розуміння ситуації і, по суті, почав лити шлак в незміцнілі мізки наших громадян.

Логічно, що виникає питання: чи можуть бути проблеми на Волині?

Звичайно, можуть. Можуть бути на Закарпатті проблеми або на Житомирщині. Але від як раз в цих трьох випадках це питання реакції українських правоохоронних органів. А в частині Криму і Донбасу – це вже відповідальність армії. Але Сивохо тут ставитьзнак рівності.

За словами Цимбалюка, якщо ми хочемо миру і примирення, то ми повинні вголос сказати, хто ж веде вогонь по наших позиціях, за нашим військовим. Сивохо про це не сказав.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh