Авторські статті

Цимбалюк: Сивохо спробував об’єднати те, що відбувається на Житомирщині, Волині, Закарпатті та на Донбасі

Президент Зеленський, то свідомо включивши у свою команду Сергія Сивохо, то просто допустив велику помилку з цим кадровим призначенням. Щоб у цьому переконатися, потрібно тільки вдуматися, що сказавши радник секретаря РНБО під час засідання так званої платформи національного примирення. Про це у своєму відеоблозі зазначив журналіст і блогер Роман Цимбалюк.

Він зазначає, Сивохо фактично назвав конфлікт на сході України тим же самим, що і конфлікти в Житомирській і Закарпатській областях, де теж виникають суперечки серед населення всередині країни». Ось так одним таким порівнянням цей товариш розмив розуміння ситуації і, по суті, почав лити шлак в незміцнілі мізки наших громадян.

Логічно, що виникає питання: чи можуть бути проблеми на Волині?

Звичайно, можуть. Можуть бути на Закарпатті проблеми або на Житомирщині. Але від як раз в цих трьох випадках це питання реакції українських правоохоронних органів. А в частині Криму і Донбасу – це вже відповідальність армії. Але Сивохо тут ставитьзнак рівності.

За словами Цимбалюка, якщо ми хочемо миру і примирення, то ми повинні вголос сказати, хто ж веде вогонь по наших позиціях, за нашим військовим. Сивохо про це не сказав.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України