Авторські статті

Бала: влада не буде зайвим нагадати, що агресор – це Російська Федерація, а не спостерігач

Відомий український політолог і блогер Віталій Бала у своєму блозі пише про те, що поки всі обговорюють питання епідемії коронавіруса, чинна влада намагається закрити для себе не менш важливе питання – питання Донбасу.

Політолог відзначає, як чинна влада може взагалі приступати до вирішення даного питання. Якщо вона сама є антиукраїнською, антидержавною? Про яке консультативній раді може йти мова, в якому Росія, як країна агресор, має статус такий же, як Німеччина і Франція? Про який консультації з представниками тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей і представниками України може йти мова? Це буде круглий стіл чи що? Консультації і примирення на цих територіях можливі тільки після деокупації, коли російські військові формування повернутися в Росію зі своєю технікою і повною демілітаризацією тимчасово окупованих районів Донбасу.

За словами Балі, все, що зараз нам намагаються «втюхати» дуже схоже на державну зраду з боку конкретних посадових осіб. Залишається сподіватися, що ці плани капітуляції так і залишаться планами, щоб не спровокувати вже реальне протистояння в Україні, чого так сильно хоче агресора. Чинній владі не буде зайвим нагадати, що агресор – це Російська Федерація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh