Авторські статті

Бала: влада не буде зайвим нагадати, що агресор – це Російська Федерація, а не спостерігач

Відомий український політолог і блогер Віталій Бала у своєму блозі пише про те, що поки всі обговорюють питання епідемії коронавіруса, чинна влада намагається закрити для себе не менш важливе питання – питання Донбасу.

Політолог відзначає, як чинна влада може взагалі приступати до вирішення даного питання. Якщо вона сама є антиукраїнською, антидержавною? Про яке консультативній раді може йти мова, в якому Росія, як країна агресор, має статус такий же, як Німеччина і Франція? Про який консультації з представниками тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей і представниками України може йти мова? Це буде круглий стіл чи що? Консультації і примирення на цих територіях можливі тільки після деокупації, коли російські військові формування повернутися в Росію зі своєю технікою і повною демілітаризацією тимчасово окупованих районів Донбасу.

За словами Балі, все, що зараз нам намагаються «втюхати» дуже схоже на державну зраду з боку конкретних посадових осіб. Залишається сподіватися, що ці плани капітуляції так і залишаться планами, щоб не спровокувати вже реальне протистояння в Україні, чого так сильно хоче агресора. Чинній владі не буде зайвим нагадати, що агресор – це Російська Федерація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України