Здоров'я

Останні дані з Італії: коронавірус для чоловіків набагато небезпечніший, ніж для жінок

Коронавірус SARS-CoV-2 вражає чоловіків набагато більше, ніж жінок. За даними італійських органів охорони здоров’я, лише 25,6 відсотка з 1 266 загиблих в Італії на сьогоднішній день складають жінки. Рівень смертності, тобто число загиблих на основі загального числа інфікованих людей, в середньому становить 5,8 відсотка в сусідній країні. І 7,2 відсотка для чоловіків і 4,1 відсотка для жінок.

Середній вік жінки, які померли від коронавіруса, теж вище у чоловіків. У середньому їм було 84,2 року, а середній вік померлих чоловіків склав 80,3 року.

Чому три чверті всіх смертей становлять чоловіки, поки неясно: лікарі підозрюють, що організм жінки в принципі краще бореться з вірусами. Імунітет у жінок після щеплень також вище в порівнянні з чоловіками. Те ж саме відноситься і до так званої імунної пам’яті, яка захищає організм від відновлення хвороби після перенесеної інфекції. На додаток до імунній системі, в ході небезпечного захворювання легенів Covid-19 може грати роль і образ життя чоловіків, вважають експерти. Тільки дві смерті від Covid 19 в Італії були зафіксовані у людей молодше 40 років. Це люди, які до зараження вже страждали від серйозних захворювань.

Експерти сходяться на думці, що літні люди особливо схильні до ризику, і кращий спосіб захистити їх від зараження — скоротити соціальні контакти з ними. І, звичайно ж, після скасування занять у школах Австрії з понеділка, бабусі і дідусі категорично НЕ повинні перебувати з онуками.

Фото: NІAІ-RML

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh