Здоров'я

Останні дані з Італії: коронавірус для чоловіків набагато небезпечніший, ніж для жінок

Коронавірус SARS-CoV-2 вражає чоловіків набагато більше, ніж жінок. За даними італійських органів охорони здоров’я, лише 25,6 відсотка з 1 266 загиблих в Італії на сьогоднішній день складають жінки. Рівень смертності, тобто число загиблих на основі загального числа інфікованих людей, в середньому становить 5,8 відсотка в сусідній країні. І 7,2 відсотка для чоловіків і 4,1 відсотка для жінок.

Середній вік жінки, які померли від коронавіруса, теж вище у чоловіків. У середньому їм було 84,2 року, а середній вік померлих чоловіків склав 80,3 року.

Чому три чверті всіх смертей становлять чоловіки, поки неясно: лікарі підозрюють, що організм жінки в принципі краще бореться з вірусами. Імунітет у жінок після щеплень також вище в порівнянні з чоловіками. Те ж саме відноситься і до так званої імунної пам’яті, яка захищає організм від відновлення хвороби після перенесеної інфекції. На додаток до імунній системі, в ході небезпечного захворювання легенів Covid-19 може грати роль і образ життя чоловіків, вважають експерти. Тільки дві смерті від Covid 19 в Італії були зафіксовані у людей молодше 40 років. Це люди, які до зараження вже страждали від серйозних захворювань.

Експерти сходяться на думці, що літні люди особливо схильні до ризику, і кращий спосіб захистити їх від зараження — скоротити соціальні контакти з ними. І, звичайно ж, після скасування занять у школах Австрії з понеділка, бабусі і дідусі категорично НЕ повинні перебувати з онуками.

Фото: NІAІ-RML

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України