Чотири слабких місця жінки, про яких ви повинні памятати!

Жінці потрібно пам ” ятати про чотирьох своїх слабких місцях:

— Про те, що їй весь час потрібно насичувати свій організм різними смаками і враженнями. Тобто активно займатися собою і вчасно смачно себе годувати.

— Про те, що їй потрібно дозволити чоловікам про себе піклуватися. Вчитися просити про допомогу, покладатися на них, навіть якщо вони не з першого разу зможуть вчасно підставити плече. Все одне дати їм ще один шанс.

— Про те, що їй потрібно перестати робити все самій. Перестати гасити хати і ловити коней. Перестати грудьми пробивати собі дорогу. Перестати боротися за якісь права. І навчитися гнучкості і плинності. Біля річки адже величезна сила. І ця сила саме в текучості.

— Про те, що іноді її матеріальні бажання своїм буйним ростом заважають їй відчувати себе щасливою. І навчитися радіти тому, що вже є.

Найважливіше зброя, що є у жінки, — це її природа. Тому що жінка своїм характером, своєю відданістю може змінювати навколишній простір і людей навколо.

Любляче віддане жіноче серце може з безвідповідального невдаху зробити цього героя. Прикладів тому маса. І справді, за кожним великим чоловіком завжди стоїть не менш велика жінка. Яка вірила в нього і надихала.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh