Життя

Чотири слабких місця жінки, про яких ви повинні памятати!

Жінці потрібно пам ” ятати про чотирьох своїх слабких місцях:

— Про те, що їй весь час потрібно насичувати свій організм різними смаками і враженнями. Тобто активно займатися собою і вчасно смачно себе годувати.

— Про те, що їй потрібно дозволити чоловікам про себе піклуватися. Вчитися просити про допомогу, покладатися на них, навіть якщо вони не з першого разу зможуть вчасно підставити плече. Все одне дати їм ще один шанс.

— Про те, що їй потрібно перестати робити все самій. Перестати гасити хати і ловити коней. Перестати грудьми пробивати собі дорогу. Перестати боротися за якісь права. І навчитися гнучкості і плинності. Біля річки адже величезна сила. І ця сила саме в текучості.

— Про те, що іноді її матеріальні бажання своїм буйним ростом заважають їй відчувати себе щасливою. І навчитися радіти тому, що вже є.

Найважливіше зброя, що є у жінки, — це її природа. Тому що жінка своїм характером, своєю відданістю може змінювати навколишній простір і людей навколо.

Любляче віддане жіноче серце може з безвідповідального невдаху зробити цього героя. Прикладів тому маса. І справді, за кожним великим чоловіком завжди стоїть не менш велика жінка. Яка вірила в нього і надихала.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України