Життя

Якщо ви зі своїм партнером можете обговорювати все, то ви – у відносинах справжньої любові

Справжня близькість – це те, що ти можеш бути відкритим з іншим, як з собою.

Я впевнена, що головний критерій здорових відносин – це якість спілкування. Нічого більше. Все інше – увага, відповідальність, турбота та інше – витікає з цього.

Якщо ви зі своїм партнером обговорювати все, взагалі все, без осуду, без перетинання, без знецінення і осміяння, без наступних нагадувань, без звинувачень, значить, вам дуже пощастило або ви дозріли для того, щоб бути у відносинах любові і гармонії.

Моя практика показує, що люди, між якими трапляється любов, можуть говорити годинами про все на світі. Сумніви, переживання, невпевненість, надії… Немає заборонених тем, включаючи колишні стосунки і нюанси фізіології.

Справжня близькість – це ті, що ти можеш бути відкритим з іншим, як з собою. Це не означає, що треба постійно жити навстіж (ми всі годину від годині потребуємо самоті і в особистому просторі), це про те, що коли ти готовий і хочеш поділитися, інша людина співналаштовується і готовий тебе вислухати. З бажанням зрозуміти. З співчуттям. З підтримкою.

Він може мати свою думку і може бути навіть не згоден з тобою, але не буде розбирати ще більше твоє нестійкий стан. Він почекає кращого моменту або підбере відповідні слова, щоб донести свою думку, не чіпляючи тобі.

Дбайливе ставлення – вісь що характеризує здорову близькість. “Я не повинен бути джерелом болю для коханої людини”. Завжди ласка і ніжність. Навіть незгода – м’яке.

Якщо людина зображує із себе вчителя: “Ось бачиш, ти сама травмована, тобі треба з собою щось робити. Кричиш, истеришь, злишся – лікуйся”, до біса такого вчителя. Відразу.

Той, хто любити, так не скаже, тому що вважається з твоїми почуттями. Якщо ти сердишся, значить, тобі болить, і він це розуміє. “Все добре, я люблю тебе”.

Той, хто любити, не буде ходити туди, де живуть твої страждання. Тому що він відчуває тобі, і йому буде боляче рівно так само. Це як поранити себе самого. Взаємне відчуття.

Для того, хто любити, важливо, щоб близька людина могла розвиватися, міг реалізовувати свої мрії, міг розраховувати на розуміння і підтримку у всіх життєвих ситуаціях.

Кохана людина має бути щасливою. Це цемент здорових відносин, якщо так в парі обидва думали.

Якщо хтось гризе тебе, значить, йому не болить, коли болить тобі. Адже це ж очевидно, правда? Якщо він наступає на ті, що для тебе важливо і не бажає слухати твої доводь, значить, твоє щастя для нього не має значення. Це ж зрозуміло? Якщо він, бачачи твої почуття, продовжує розкручувати тобі на ще більші емоції, чи не говорити це про його байдужості? Кого він любити і про кого думає в даний момент?

Якщо ви не можете спілкуватися з близькою людиною, як з собою, значить, іншої близької людини, крім себе самого, у вас немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України