Техно

Доставка вантажів із Китаю в Україну

Компанія Укр-Китай логістика здійснює доставку збірних вантажіі та цілі контейнера з Китаю в Україну.

Логістична схема, за якою працює наша компанія, передбачає доставку вантажів з Китаю в Україну, через порти в Європі (доставка вантажу в порт здійснюється клієнтом або постачальником самостійно).

Зазвичай товари з Китаю йдуть, через європейські порти в:

  • Німеччини, порт Гамбург;
  • Польщі, порт Гдиня і порт Гданськ;
  • Італії, порт Генуя і порт Венеція.

Така складна схема роботи, коли доставка вантажу з Китаю відбувається транзитом через Європу, а потім на Україну і розмитнюється через нашу компанію, може бути цікава для дуже дорогих товарів. Більш детально про тарифи доставки ви прочитаєте на нашому сайті http://ukr-china.com/, де ви можете звернутися за консультацією.

Також має сенс працювати за такою схемою, коли для того, щоб розмитнити товар в Україні, необхідно пройти довгий, складний і дорогий шлях щодо отримання дозвільної документації для митного очищення.

Або для товарів, де є ексклюзивний дистрибутор і компанія-виробник не має права продавати товар безпосередньо на Україну.

Або в разі, якщо існує заборона ввозити в Україну якихось груп товарів саме з Китаю, які з інших країн дозволено імпортувати.

Китайські товари в Європу зазвичай приїжджають морем в контейнері або літаком в посилці.

Перевезення вантажів з Китаю по Європі починається з оформлення транзитної декларації (T-1). Наші експедиції на складах відкривають експортну декларацію і несуть фінансову відповідальність перед державою з приводу закриття Т-1.

Доставка вантажу з Китаю в Україну здійснюється нашою компанією тільки в комплексі з розмитненням (митної очищенням) на наше підприємство.

Розмитнення товарів з Китаю в Україну відбувається за пільговими тарифами.

Для того, щоб дізнатися вартість доставки і митного очищення для вашого вантажу, відправте нам запит і ми з задоволенням прорахуємо ваше замовлення і повідомимо вам вартість.

Ми маємо великий досвід роботи з доставки та митного очищення наступних товарів з Китаю:

коштовності, ювелірні прикраси і біжутерія;
косметика і парфюмерія;
НЕ швидкопсувні продукти харчування і харчові добавки;
промислове, побутове, медичне обладнання, комплектуючі, витратні матеріали, запчастини;
телекомунікаційне обладнання;
текстиль, шкіра, шкури;
одяг, взуття, сумки, аксесуари, ремені;
елементи декору.

Якщо вашого товару немає в списку, нічого страшного, звертайтеся до нас із запитом і ми індивідуально прорахуємо і повідомимо вам вартість доставки і митного очищення (розмитнення) саме для вашого товару з Китаю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України