Авторські статтіТехно

Microsoft запатентувала пристрій для допомоги людям з хворобою Паркінсона

Пристрій механічно стимулює рецептори шкіри і пригнічує або стабілізує мимовільні рухи в суглобах або кінцівки

Компанія Microsoft запатентувала новий електронний пристрій для допомоги людям з хворобою Паркінсона – «Wearable device», або «розумна одяг». Даний девайс покликаний придушувати тремор у суглобах або всієї кінцівки хворого людини. Він буде отримувати сигнал від спеціальних датчиків, і на етапі розвитку нападу мимовільних рухів за рахунок механічної стимуляції тактильних відчуттів зможе придушити або зменшити тремор.

Новий прилад запатентувало відомство з патентів і товарних знаків США (United States Patent and Trademark Office, USPTO). Microsoft має намір оснастити пристрій батареєю для роботи в активному режимі щонайменше протягом одного дня. Пристрій також можна буде підключити до смартфону, щоб контролювати його роботу.

Хвороба Паркінсона – хронічне повільно прогресуюче неврологічне захворювання, що розвивається в результаті дегенеративних процесів в екстрапірамідної моторної системі. На даний момент незважаючи на безліч досліджень і експериментальних методик лікарі можуть лише полегшити стан хворих і сповільнити прогресування хвороби, однак вилікувати його неможливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України