Microsoft запатентувала пристрій для допомоги людям з хворобою Паркінсона

Пристрій механічно стимулює рецептори шкіри і пригнічує або стабілізує мимовільні рухи в суглобах або кінцівки

Компанія Microsoft запатентувала новий електронний пристрій для допомоги людям з хворобою Паркінсона – «Wearable device», або «розумна одяг». Даний девайс покликаний придушувати тремор у суглобах або всієї кінцівки хворого людини. Він буде отримувати сигнал від спеціальних датчиків, і на етапі розвитку нападу мимовільних рухів за рахунок механічної стимуляції тактильних відчуттів зможе придушити або зменшити тремор.

Новий прилад запатентувало відомство з патентів і товарних знаків США (United States Patent and Trademark Office, USPTO). Microsoft має намір оснастити пристрій батареєю для роботи в активному режимі щонайменше протягом одного дня. Пристрій також можна буде підключити до смартфону, щоб контролювати його роботу.

Хвороба Паркінсона – хронічне повільно прогресуюче неврологічне захворювання, що розвивається в результаті дегенеративних процесів в екстрапірамідної моторної системі. На даний момент незважаючи на безліч досліджень і експериментальних методик лікарі можуть лише полегшити стан хворих і сповільнити прогресування хвороби, однак вилікувати його неможливо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh