Життя

Чому чоловіків притягує жіноча байдужість

«Чим менше жінку ми любимо, тим легше подобаємося ми їй». (с) А. С. Пушкін

Вже давно стала крилатою фраза Пушкіна: «Чим менше жінку ми любимо, тим легше подобаємося ми їй». Дійсно, нас нерідко тягне до тих, хто ставиться до нас з байдужістю чи зневагою. Правда, свідомо таку тактику використовують частіше жінки, стверджують психологи з Університету Західного Сіднея і Сінгапурського університету управління.

Більшість людей не надто цінують ті, що вдається отримати без зусиль. Тому, якщо ми розкриваємо обійми назустріч людині, він може швидко втратити до нас інтерес. І навпаки, якщо ми капризнічажмо, партнер попадається на гачок. Адже той, хто відповідає взаємністю першому зустрічному, мабуть, не має надто великого вибору. А відсутність інтересу говорити про те, що вибір є, і щоб бути «тім самим, єдиним», доведеться неабияк повозитися… та й завойовувати Снігову Королеву куди цікавіше, ніж Попелюшку…

В ході дослідження, в якому взяли участь понад півтори тисячі осіб, аналізувалися різні стратегії флірт і залицяння, застосовуються обома статями. Виявилося, що учасники використовували цілих 58 продуманих тактик, пов’язаних з показною байдужістю по відношенню до потенційному партнеру, причому найчастіше ними користувалися представниці прекрасної статі. Найбільш популярними прийомами завоювання партнера були визнані демонстрація підвищеної самооцінки, загравання з іншими представниками протилежної статі в процесі флірту і відмова від сексу.

Хто і як практикує байдужість для притягнення

Також було відмічено, що жінки набагато частіше, ніж чоловіки, використовують такі знаряддя, як сарказм, в розмові частіше посилаються на зайнятість, а також схильні дразнити чоловіків, зривати побачення і включати автовідповідач, коли винний зателефонувати їх обранець, навіть якщо вони знаходяться вдома.

Звичайно, є і чоловіки, які практикують такі способи флірту. Вони можуть демонструвати в спілкуванні з дамами грубість або зневажливе ставлення на межі образи. Багато представників сильної статі також зізналися, що іноді уникають дзвонити своїм подругам або відповідати на дзвінки, хоча ні за що не визнаються в цьому дамам серця при особистому спілкуванні.

Експерти считают, що деякий статевої перекіс у використанні тактики «зневаги» пов’язаність язаний з відмінністю біологічних ролей чоловіків і жінок. Так як випадкова зв’язок може привести до вагітності, жінка, перш ніж вступити в близькі стосунки, прагне перевірити почуття партнера на міцність, інакше їй доведеться виховувати майбутнє потомство в поодинці. Але якщо такими перевірками на вошивість буде займатися чоловік, він ризикує залишитися без партнерки — бачачи холодну або негативне ставлення до себе, дама рано чи пізно просто помахає йому ручкою… Класичний тип міжполової поведінки — це дівчина-недоторка і кавалер, який прагне її завоювати.

Правда, якщо дама буде вести себе надто вже неприступно, вона ризикує привернути увагу чоловіка, для якого «взяття цитаделей» просто гра, стверджують психологи. Як тільки він доб’ється свого, відразу втратить інтерес до цієї особини. Так що дивіться не перестарайтеся!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України