Авторські статтіДуховне

У Самборі біля лікарні освятчено каплицю

8 жовтня 2017р.Б. у м. Самборі, на території центральної районної лікарні, поблизу приймального відділення владика Григорій Комар,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГЦ освятив каплицю Грушівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці.

Після зустрічі владики, у храмі св.вмч. Пантелеймона відбулася Вечірня, після завершення якої владика Григорій здійснив чин освячення каплиці. Йому співслужили декан Самбірський о. Богдан Добрянський, настоятель храму св.вмч. Пантелеймона о. Тарас Рисей, ректор Єпархіяльного інституту Пресвятої Трійці о. Микола Витівський, о.Володимир Коркуна, о. Любомир Григель, о. Флор Дашинич, о. Василь Мазур, о. Іван Федько ,о. Роман Шестак, о. Володимир Луцевич. [У Самборі, біля ЦРЛ освятили каплицю]

У своєму слові владика Григорій зазначив, що новозбудована каплиця стане ще одним місцем зустрічі людини з Господом Богом, і ми щасливі, що в теперішній непростий час освячуються нові храми і каплиці.

Настоятель храму св.вмч.Пантелеймона та медичний капелан о.Тарас Рисей наголосив, що у такий короткий термін вдалося побудувати каплицю та подякував меценатам Миколі Бураку та Роману і Анні Галюлько за допомогу, а головному лікарю Степану Скірину за розуміння і вручив подячні грамоти владики Ярослава Приріза, правлячого архієрея Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.