Чому Бог зводить нас з людьми, а потім відпускає їх

Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті.

Ви згодні, що іноді важко пояснити, чому ви щось до когось відчуваєте? Чому з одними людьми щось «клацає», чому ви раптом відчуваєте якусь зв’язок з незнайомцем? Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті. Це люди, які навчать нас важливим урокам про життя і про нас самих.

І є причина, чому нас притягує до певних людей. Озираючись назад, я розумію, що немає жодної людини, з яким я відчувала зв’язок, який і не навчив мене чогось, який б не зіграв у моєму житті важливу роль.

Іронія в тому, що більшість цих людей були тимчасовими, тому що їх мета була в тому, щоб показати мені інший шлях, а потім звільнити мене.

Іноді сцена у житті визначає, який тип людей ви притягуєте, і думаю, в цьому і є краса віри, коли Бог посилає вам саме того, хто потрібен вам в певний час. Він дає вам відповіді, які ви шукали, через цих людей. Він просвічує вас, зближуючи з людьми, які відкривають у вас краще.

Просто іноді ми намагаємося зробити цих тимчасових людей постійними, але це не їх роль. Вони не повинні залишатися в нашому житті назавжди. Бог визначив їх тимчасову роль.

Проблема в тому, що ми починаємо переживати, коли ці люди йдуть, тому що ми не вміємо відпускати. Ми не розуміємо, чому у нас забирають того, хто настільки прекрасний, того, хто зцілив нас. Але якщо подумати, що залишившись у вашому житті, краса цих людей розвіється, а їх любов помре, то ця історія буде вже не такою, і вони стануть тягарем, який ми не повинні нести.

Щоб відпустити, потрібна віра. Віра в те, що цю історію краще залишити такою, яка вона є. Такою, якою вона і повинна бути. Якщо переписати її, то все тільки зіпсується. Якщо щось змінити, хеппі-енду не буде. Може ці люди — ангели, послані вам, щоб дати якийсь урок, щоб зцілити вас, щоб зробити вас краще, а коли прийде час, вони полетять назад. Вони повинні бути ще у чийомусь житті.

Може ці люди вчать вас відпускати, усвідомлювати, що якась частина вашого життя закінчена, і вірити, що наступний людина, яку ви зустрінете, буде саме тим, хто вам потрібен, навіть якщо ви поки що цього не знаєте.

Тому що я знаю, що коли ми зустрінемо людину, який повинен залишитися з нами назавжди, ми відразу зрозуміємо, ми дізнаємося його з натовпу, бо нарешті зрозуміємо різницю між тим, хто чіпає нас за руку, і тим, хто чіпає нас за душу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh