Життя

Чому Бог зводить нас з людьми, а потім відпускає їх

Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті.

Ви згодні, що іноді важко пояснити, чому ви щось до когось відчуваєте? Чому з одними людьми щось «клацає», чому ви раптом відчуваєте якусь зв’язок з незнайомцем? Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті. Це люди, які навчать нас важливим урокам про життя і про нас самих.

І є причина, чому нас притягує до певних людей. Озираючись назад, я розумію, що немає жодної людини, з яким я відчувала зв’язок, який і не навчив мене чогось, який б не зіграв у моєму житті важливу роль.

Іронія в тому, що більшість цих людей були тимчасовими, тому що їх мета була в тому, щоб показати мені інший шлях, а потім звільнити мене.

Іноді сцена у житті визначає, який тип людей ви притягуєте, і думаю, в цьому і є краса віри, коли Бог посилає вам саме того, хто потрібен вам в певний час. Він дає вам відповіді, які ви шукали, через цих людей. Він просвічує вас, зближуючи з людьми, які відкривають у вас краще.

Просто іноді ми намагаємося зробити цих тимчасових людей постійними, але це не їх роль. Вони не повинні залишатися в нашому житті назавжди. Бог визначив їх тимчасову роль.

Проблема в тому, що ми починаємо переживати, коли ці люди йдуть, тому що ми не вміємо відпускати. Ми не розуміємо, чому у нас забирають того, хто настільки прекрасний, того, хто зцілив нас. Але якщо подумати, що залишившись у вашому житті, краса цих людей розвіється, а їх любов помре, то ця історія буде вже не такою, і вони стануть тягарем, який ми не повинні нести.

Щоб відпустити, потрібна віра. Віра в те, що цю історію краще залишити такою, яка вона є. Такою, якою вона і повинна бути. Якщо переписати її, то все тільки зіпсується. Якщо щось змінити, хеппі-енду не буде. Може ці люди — ангели, послані вам, щоб дати якийсь урок, щоб зцілити вас, щоб зробити вас краще, а коли прийде час, вони полетять назад. Вони повинні бути ще у чийомусь житті.

Може ці люди вчать вас відпускати, усвідомлювати, що якась частина вашого життя закінчена, і вірити, що наступний людина, яку ви зустрінете, буде саме тим, хто вам потрібен, навіть якщо ви поки що цього не знаєте.

Тому що я знаю, що коли ми зустрінемо людину, який повинен залишитися з нами назавжди, ми відразу зрозуміємо, ми дізнаємося його з натовпу, бо нарешті зрозуміємо різницю між тим, хто чіпає нас за руку, і тим, хто чіпає нас за душу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України