Авторські статтіФотогалерея

Найкращі подарунки принца Вільяма своїй дружині у фотографіях

Так, діаманти – кращі друзі дівчат. І сапфіри, перли і зелені аметисти теж! Якщо ти у відносинах з принцом, і справа доходити до подарунка для особливих випадків, чекай чогось по-справжньому неймовірного. На щастя для Кейт Міддлтон, принц Вільям робить подарунки не тільки в особливих випадках. Погляньте на деякі з найдорожчих ювелірних прикрас, які принц дарував своїй леді протягом багатьох років.

1. Першим важливим символом любові Вільяма, схоже, це є рожеве золото вікторіанське кільце, прикрашене перлами. Кейт почала носити його в 2005 році, коли вони зустрічалися близько 18 місяців. Ще більше значення подібного подарунка надав той факт, що перли – це камінь, що відповідає даті народження Вільяма.

2. Швидко минулі п’ять років, одне розставання і поїздка в Кенію і Вільям дарує Кейт одну з найвідоміших у світі ювелірних прикрас – обручка його покійної матері з 12-каратним цейлонським сапфіром. Камінь оброблений 14 діамантами і посаджений на 18-каратне біле золото.

3. Це традиція для королівських наречених надягати весільне кільце, зроблене з уельського золота, що належить сім’ї, і Кейт не стала винятком. Значимий в її житті крок на громадську сцену був оброблений скромною смугою жовтого золота.

4. Незадовго до весілля Вільям подарував своїй нареченій ще одну коштовність, що належала Діані. Це була пара сапфірових і діамантових сережок, які відповідали її обручці. Діана носила їх як кліпси дуже часто, а Кейт переробила їх в “краплі” і дебютувала в канадському турне через три місяці після її великого дня.

5. Вперше Кейт одягла свої зелені аметистово-діамантові сережки від її улюбленого дизайнера Kiki McDonough на Різдво 2011 року. Здається, вони були різдвяним подарунком від Вільяма, на відзначення їх першого свята як подружньої парі.

6. Протягом поколінь в королівській родині існує традиція екстравагантних подарунків на народження спадкоємця. Як правило, це ювелірні вироби. Коли Кейт народила принца Джорджа, було багато припущень щодо того, що Вільям піднесе для своєї дружини. Здається, найбільш вірогідним кандидатом стало тонке діамантове кільце вічності від Annoushka, яке Кейт почала носити разом з її заручним набором і знаковим сапфіром на початку 2014 року. Повідомлялося, що дотримуючись традиції на великі сапфіри, які принц раніше дарував своєї благовірної, третя річниця весілля королівської парі не обійшлася без дизайнерських годин з вбудованим синім камінчиком. Він подарував їй годинник Ballon Bleu de Cartier перед тім, як вони вирушили в тур по Австралії і Нової Зеландії в минулому році, і вона носила їх кожен день, поки була далеко від дому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України