Авторські статтіЗдоров'я

Що потрібно зробити, щоб стати здоровою і стрункою

Іноді для того, щоб розпочати в житті щось нове, потрібно спочатку позбутися від старого, зайвого, непотрібного. Що робити, щоб бути здоровою і стрункою? Просто позбутися від деяких речей…

І мова йде не тільки про нездорової їжі або солодощах, є деякі шкідливі звички, які заважають нам рухатися до наших здоровим цілям. З ними і потрібно боротися.

Отже, що робити, щоб бути здоровим? Позбавляємося від зайвої:

Негативні розмови з собою

Може бути, варто перестати бути занадто суворим з самим собою? Просто скажіть собі: «Я сильна. Я можу все!» Дуже важливо казати собі компліменти, підбадьорювати, підтримувати себе. Чим більше ми себе лаємо, тім складніше нам впорається з великими і дрібними негараздами, а також досягати своїх здорових цілей.

Ваги

Звичайно ж, високі цілі – це завжди добре, але ваги можуть стати лютим ворогом, і лікарі це підтвердять. Якщо занепокоєння з приводу зайвих кілограмів і страшних цифр на вагах перетворюється на нав’язливу ідею, значить, пора позбавлятися від ваг. В сміттєву корзину їх. Назавжди! Важливо пам ” ятати, що цифри на вагах не відображають енергію і сили, які ми кожен день вкладаємо у свій розвиток, тому забуваємо про цифри. Концентруємося на результаті!

Вправи, які не подобаються

Не всім подобається біг, і це нормально. Намагатися насильно змусити себе займатися тим видом спорту, який нам ненависний, не дасть хороших результатів, і не буде сприяти підвищенню мотивації. Є багато альтернатив, інших видів кардіо-вправ – вибираємо те, що підходить і що безумовно подобається. Не підходить тренувальний табір? Беремося за штангу. Не подобається піднімати тяжкості? Забуваємо про штанзі, переходимо до йоги. Експериментуємо. Шукаємо іншу студію або іншого інструктора. Шукаємо самє ті, що підійде нам, і що принесе не тільки користь нашому тілу, але і задоволення. Але ніколи не змушуємо себе займатися тим, що нам не подобається.

Спроби переробити своє тіло

Якщо ми займаємося спортом, тому що ненавидимо своє тіло і агресивно хочемо переробити, перекроїти його з допомогою фізичних вправ, то це сумно. Вправи дарують гарний настрій, наповнюють нас енергією, покращують здоров’я – таким чином, ми показуємо свою повагу до нашого тіла, показуємо, що ми любимо його і дбаємо про нього. Любіть своє тіло, не намагайтеся його «підправити».

Капуста (або нелюбима їжа)

Багато хто з нас ненавидять капусту. Так давайте перестанемо змушувати собі її вживати! Вам не потрібна капуста, щоб бути здоровою. Окей, може бути це не капуста, а якась інша несмачна їжа, яку нам неприємно їсти, але ми продовжуємо переконувати себе, що це «здорова їжа» і нам вона потрібна», щоб бути здоровими. Це все категорично неправильно! Якщо наша дієта складається з продуктів, які нам не подобаються, то як довго ми зможемо протриматися на такій дієті? Пробуємо щось нове, комбінуємо, шукаємо те, що буде смачно і здорово їсти!

Перфекціонізм

Боротьба за мету – це круто. Боротьба за бездоганність – це нездорово. Коли ми ставимо перед собою нереальні або занадто завищені цілі, ми завдаємо шкоди нашого ментального та фізичного здоров’я. Таке бажання досягти досконалості може просто виявитися захисним механізмом у усвідомленої або неусвідомленої спробі уникнути осуду з боку інших. Вчимося спрямовувати енергію на процес і результат, а не на бездоганність виконання.

Рахунок калорій

Може, давайте вже перестанемо їх рахувати? Їжа – це паливо для нашого тіла, нам потрібні калорії, щоб м’язи були пружними, тіло – міцним. Можна стежити за тим, що і як ми їмо, і при цьому не бути надто стурбованим підрахунком калорій. А якщо вже сильно хочеться щось рахувати, тоді підраховуємо поживні макроелементи і стежимо за щоденним балансом протеїнів, жирів і вуглеводів.

Стрес

Клінічна тривога і постійний стрес негативно позначаються на нашому ментального здоров’я сім’ї. Саме з-за стресу у нас може бути надмірна вага, метеоризм, фізичний біль, проблеми зі шкірою тощо. Що робити, щоб бути здоровим? Навчіться розслаблятися і контролювати стрес. Спробуйте медитувати самостійно записатися на йогу або знайти хорошого терапевта.

Все, що стримує

Що часто стримує нас від того, що бачити кращу версією себе і проживати найкраще життя? Може, це нездорові відносини? Або ненависна робота, яка висмоктує всю енергію? Відпускаємо. Людей, які не підтримують нас. Роботу, із-за якої ми відчуваємо себе погано. Позбавляємося від непотрібних зобов’язань, які стримують нас від досягнення фізичних, ментальних і особистих цілей. Насолоджуйтеся часом, воно ваше! Замінюємо все це активностями, які допоможуть нам стати на крок ближче до істинної мети, до роботи, яка допоможе розвиватися і рости, до відносин, які наповнять і подарують гармонію.

Сподіваємося, що відповіли на питання «Що робити, щоб бути здоровим?». Залишається тільки діяти. Проаналізуйте своє життя і виберіть те, що підходить саме вам. Нехай все у вас вийде

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України