Новини

Чому влада розпочала інформаційну кампанію проти ВО “Свобода”

Закриття шкіл, лікарень, корупція та розкрадання б’юджетних коштів, свавілля міліції стали вже звичним явищем за нинішньої влади. Але останнім часом українці вже не сидять склавши руки, а беруться захищати себе самі.

Це показали події у Врадіївці, штурм Житомирської обласної ради з вимогою скасувати титанові розробки на Поліссі. І завжди поряд із людьми – хлопці та дівчата зі “Свободи”. Це всерйоз непокоїть політтехнологів Банкової, які розуміють, що за підтримки націоналістів народне невдоволення може вилитися в повстання, яке змете нинішній режим разом із його прибічниками на місцях.

Оскільки влада не може аргументовано заперечити політичній позиції ВО “Свобода”, чи щось протиставити послідовним діям фракції націоналістів у парламенті, політтехнологи влади вирішили провести інформаційну кампанію з дискредитації окремих свободівців. Було дано вказівку в кожній області за будь-яку ціну знайти компромат на свободівців і “злити” його у ЗМІ. А якщо компромату немає, то його потрібно вигадати. Головне ж завдання – очорнити, і нехай потім довго доводять, що це неправда.

Так, нещодавно у житомирських ЗМІ з’явилася стаття “У Житомирській “Свободі” бардак і абсурд, а заступник Надія Мудренок замішана у вбивстві”. Вказана інформація є недостовірною, вона просто мала за мету спаплюжити чесне ім’я людини та тим самим дискредитувати Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

У статті автор зазначає, що стосовно Мудренок Н.М. внесено відомості до реєстру кримінальних проваджень у підозрі щодо вчинення вбивства, заволодіння квартирою та документами.

Насправді такого кримінального провадження не існувало в природі.

Під вказаним у статті номером № 12013100030000388 зареєстровано зовсім іншу заяву Удод-Туткевича Олександра Євгеновича від 23.03.2013 за фактом привласнення документів невідомими особами. За цим фактом провадження було закрите у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Таким чином, звинувачення, що міститься у статті, – недостовірні, тому автор має їх спростувати. Надія Мудренок вже підготувала позов до суду про захист чести й гідности.

Однак справжнім режисерам цієї провокації байдуже – брехню й далі тиражує преса. Адже за тим, як майстерно підготовлено та розміщено цей матеріял, видно руку деяких журналістів, що не гребують “роботою на замовлення” та співпрацюють з оточенням керівництва области.

Хочеться звернути увагу читача на те, що ВО “Свобода” постійно підтримує свободу слова та виступає проти цензури й тиску на ЗМІ. Ба більше, свободівці захищають журналістів, яких піддано переслідуванням за висвітлення правди. Серед таких новина рів нещодавно був і автор згаданої вище статті.

“Свобода” наголошує, що інформаційна кампанія з оббріхування Надії Мудренок – це чергова брехлива спецоперація влади проти єдиної справді опозиційної сили, однак вона допоможе можновладцям довго утримувати свої позиції.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.