Новини

1,6 млн громадян України закликають Євросуд пришвидшити розгляд справи Тимошенко

Партія «Батьківщина» зібрала більше 1,6 млн підписів громадян України під зверненням до Європейського суду з прав людини з проханням якомога швидше розглянути справу Юлії Тимошенко. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

«1 мільйон 611 тисяч підписів громадян України зібрано під зверненням до Європейського суду з прав людини з проханням якомога швидшого розгляду справи лідера опозиції Юлії Тимошенко та її звільнення», – йдеться у повідомленні.

Збір підписів було розпочато 5 серпня цього року.

«Збір підписів триває. Тим часом, підписи, зібрані на цей час, будуть відправлені на адресу Європейського суду з права людини у Страсбург»,- додають у прес-службі.

Як повідомлялося, ЄСПЛ 30 квітня встановив порушення трьох пунктів ст. 5 (право на свободу і безпеку), а також ст. 18 (обмеження щодо прав) Конвенції з захисту прав і основних свобод людини у зв’язку з арештом Тимошенко у “газовій справі”. Разом з тим ЄСПЛ більшістю голосів встановив, що порушення щодо ст. 3 (заборона на тортури) Конвенції не було.

Зараз ЄСПЛ приступив до розгляду другої скарги Тимошенко, яка стосується питань справедливості кримінального провадження.

Тиждень.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.