Авторські статті

Чому росіяни їдуть воювати за ДНР та ЛНР

У Мурманську область прийшов вантаж-200. ФОТО
В мою рідну Мурманську область прийшов вантаж-200, Олег Серіков з Ревда загинув на Україні. Не полінуйтеся, подивіться фотографії нашої з Серіковим малої Батьківщини.

І ви зрозумієте, чому він поїхав. І чому їдуть інші. Не заради російського світу, росіян, російськомовних чи православних, не заради імперії, ДНР, ЛНР, справедливості або ще чого-небудь. Їдуть, щоб не здохнути, від жаху і туги.

Тільки не подумайте, дивлячись на ці фото, що у нас на Кольському була війна. Ні, війни не було. Само розвалилася повідомляє Елизавета Александрова-Зорина

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Была в 2013г в Мурманске красивый город не спорю , если еще вспомнить ,что находится за полярным кругом , но много в городе ДЕРЕВЯШЕК – ” больничный” “жилстрой” на “ледовом” – районы. Дома еще построены немцами после войны .Разве можно сравнивать КРАСАВЕЦ ДОНЕЦК – нужно поездить по МИРУ ,что бы полюбить свою РОДИНУ . А кто воюет на Донбассе ? они за пределы города не выезжали ИМ В ГОЛОВЫ ВБИЛИ РОССИЯ РОССИЯ – а что дальше они и сами не знают .

  2. Какая емкая и наглядная заметка. Очень информативно и доходчиво. Почаще нужно такое показывать россиянам, а то у них в телевизоре другие картинки.

    1. где же ты такое “Сам бачив!” дебилоид?только в родном даунбасе наверное.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.