Новини

З Москви до Кишенева зачастило ФСБ

Цікавий інсайд тут підвернувся. З грудня місяця в Кишинів з Москви зачастили з візитами співробітники ФСБ. У загальній кількості – 43 представника даної структури відвідали столицю Молдови, при цьому, метою їх була аж ніяк не відвідування нечисленних пам’яток міста та інших культурних програм.

Далі їх шлях лежав у Тирасполь.

Примітно те, що частина даних осіб мають безпосереднє відношення до Центру інформаційної безпеки ФСБ.

По правді кажучи, інформація насторожуюча, оскільки присутністю ФСБ в Молдові нікого не здивуєш – вони туди табунами літають ще з часів початку окупації Криму. Фактично, цей напрям був одним із пріоритетних, при подальшому розвитку окупації і виході через Придністров’я до Одеси, для повного відсікання південного сходу. Але, план “Новоросія”, як відомо, провалився в зародку.

Що вимальовується при нинішній розстановці фігур? Явно Кремль відмовився від силового проникнення в Одеську область, але от від інформаційної війни ніхто не відмовлявся. Але, потенціал придністровських кібергрупп мізерно малий на тлі українського інтернет сегмента, та й технічні потужності не ті. А тому, навряд чи будуть готувати місцеві “кібервойска” для впливу на територію України. А от всередині самої Молдови, можуть створити вельми небезпечний прецедент підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.