Авторські статті

Працівники ФСБ часто відвідують столицю Молодови

З грудня місяця в Кишинів з Москви зачастили з візитами співробітники ФСБ. У загально складності, 43 представника даної структури відвідали столицю Молдови, при цьому, метою їх було аж ніяк не відвідування нечисленних пам’яток міста та інша культурна програма. Далі їх шлях лежав у Тирасполь.

Примітно те, що частина даних осіб мають безпосереднє відношення до Центру інформаційної безпеки ФСБ. Грубо кажучи, куратори та організатори кібергрупп вилетіли в Молдову спробувати вина і поїсти плацинди.

По правді кажучи, інформація насторожуюча, оскільки присутністю ФСБ в Молдові нікого не здивуєш – вони туди табунами літають ще з часів початку окупації Криму. Фактично, цей напрям був одним із пріоритетних, при подальшому розвитку окупації і виході через Придністров’я до Одеси, для повного відсікання південного сходу. Але, план “Новоросія”, як відомо, провалився в зародку.

Що вимальовується при нинішній розстановці фігур? Явно Кремль відмовився від силового проникнення в Одеську область, але от інформаційної війни ніхто не відміняв. Але потенціал придністровських кібергрупп мізерно малий на тлі українського інтернет сегменту, та й технічні потужності не ті. А тому, навряд чи будуть готувати місцеві “кібервійска” для впливу на територію України. А от всередині самої Молдови можуть створити вельми небезпечний прецедент.

Злой Одессит

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.