Життя

Чоловік зраджував своїй дружині, як тільки виходив за поріг будинку. Але незабаром він помітив у неї деякі зміни…

Повірте: прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте, що таке справжня любов!

Мужчина изменял своей жене, как только выходил за порог дома. Но вскоре он заметил в ней некоторые изменения…

У наші дні, розлучення – це не рідкість, і більшість людей сприймає його як нормальне явище. Те, що починається дивним проханням, може закінчитися зовсім несподівано. Повірте: прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте, що таке справжня любов!

«Одного разу я повернувся додому, взяв дружину за руку і сказав їй: «Я хочу отримати розлучення». Схоже, вона не засмутилася, і лише запитала: «Чому?». Моя відповідь була ухильною, і це його розлютило. Вона розбила тарілку і закричала: «Ти не справжній чоловік!». Вона плакала всю ніч, мабуть, шукала причину мого рішення. Але я більше не любив її. Мені просто було її шкода.

Я винувато показав їй документи на розлучення, в яких було написано, що я залишаю їй будинок, машину і 30% акцій моєї компанії. Вона подивилася на папери і розірвала їх.

Жінка, з якою я прожив 10 років, здавалося мені абсолютно чужою людиною.

Коли я повернувся додому наступного вечора, вона сиділа за столом і щось писала. Я був голодний, але в будинку не виявилося їжі, тому я відразу ліг спати.

На наступний ранок вона пред’явила мені свої умови розлучення. Моя дружина вимагала від мене одного: їй потрібно було, щоб весь наступний місяць я жив з нею поруч. Причина полягала в тому, що у нашого сина були важливі іспити, і вона не хотіла засмучувати його сумними новинами.

Вона запитала мене, чи пам’ятаю я день весілля, і як я переніс її на руках через поріг нашого дому? В умови входив пункт, щоб я щоранку виносив її зі спальні на своїх руках. Мені здавалося, що вона зійшла з розуму. Але я вирішив потерпіти один місяць.

Мужчина изменял своей жене, как только выходил за порог дома. Но вскоре он заметил в ней некоторые изменения…

У перший день ми обидва були незграбними, роблячи цей дивний акт. Але наш син був в захваті і плескав у долоні: «Тато носить маму на руках!». Я переніс свою дружину через вітальню до вхідних дверей. Вона закрила очі і м’яким голосом прошепотіла: «Не говори нашому синові про розлучення».

На другий день все було набагато краще. Вона тулилася до моїх грудей, і я відчув аромат її тіла. Нарешті я зрозумів, що вже багато років не вдивлявся в обличчя своєї дружини: воно починало покриватися зморшками, а колись шикарне волосся повільно сивіло. Було видно: шлюб не був для неї легкою справою.

На 3 день я відчув раптове повернення інтимної пристрасті. Я зрозумів, що це була саме та жінка, яку я піднімав на руки 10 років тому. На 4 і 5 день близькість відчувався сильніше. З кожним днем я розумів, що вона стає стрункішою і легшою.

В один прекрасний день я усвідомив, як багато гіркоти і болю вона зазнала через мене. Я схопився за голову і почув голос сина: «Тату, пора нести маму!». Для нього це явище стало якимось радісним ритуалом. Я помітив, як моя дружина схопила сина і притиснула його до своїх грудей. Я відвернувся, розуміючи, що це може все змінити. Я підійшов до неї, підняв її на руки і відчув її ніжне з пристрасне дотик до моєї шиї. Я тримав її так само міцно, як в перший день нашого весілля!

В останній день місяця, коли все вже повинно було вирішитися, я поїхав на квартиру до своєї коханки, піднявся по сходах і сказав їй: «Вибач, люба, я не хочу розлучатися зі своєю дружиною».

Я помчав додому і по дорозі згадав, що в день нашого весілля обіцяв її носити її на руках, поки смерть не розлучить нас. Я зупинився біля квіткового магазину, купив її улюблений букет, і попросив флориста написати на записці: «Я буду носити тебе на руках щоранку, поки смерть не розлучить нас».

З квітами в руках і з величезною посмішкою на обличчі, я зайшов у будинок і дізнався: моя дружина померла уві сні. Лікарі сказали, що вона страждала від раку. Я був так захоплений своєю коханкою, що не помічав цього. Вона розуміла, що скоро помре, і хотіла зробити все найкраще для мене і для нашого сина. І моє обіцянку втілилося в життя…»

Не забудьте поділитися цією історією з рідними і близькими!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України