Чоловік зраджував своїй дружині, як тільки виходив за поріг будинку. Але незабаром він помітив у неї деякі зміни…

Повірте: прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте, що таке справжня любов!

У наші дні, розлучення – це не рідкість, і більшість людей сприймає його як нормальне явище. Те, що починається дивним проханням, може закінчитися зовсім несподівано. Повірте: прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте, що таке справжня любов!

«Одного разу я повернувся додому, взяв дружину за руку і сказав їй: «Я хочу отримати розлучення». Схоже, вона не засмутилася, і лише запитала: «Чому?». Моя відповідь була ухильною, і це його розлютило. Вона розбила тарілку і закричала: «Ти не справжній чоловік!». Вона плакала всю ніч, мабуть, шукала причину мого рішення. Але я більше не любив її. Мені просто було її шкода.

Я винувато показав їй документи на розлучення, в яких було написано, що я залишаю їй будинок, машину і 30% акцій моєї компанії. Вона подивилася на папери і розірвала їх.

Жінка, з якою я прожив 10 років, здавалося мені абсолютно чужою людиною.

Коли я повернувся додому наступного вечора, вона сиділа за столом і щось писала. Я був голодний, але в будинку не виявилося їжі, тому я відразу ліг спати.

На наступний ранок вона пред’явила мені свої умови розлучення. Моя дружина вимагала від мене одного: їй потрібно було, щоб весь наступний місяць я жив з нею поруч. Причина полягала в тому, що у нашого сина були важливі іспити, і вона не хотіла засмучувати його сумними новинами.

Вона запитала мене, чи пам’ятаю я день весілля, і як я переніс її на руках через поріг нашого дому? В умови входив пункт, щоб я щоранку виносив її зі спальні на своїх руках. Мені здавалося, що вона зійшла з розуму. Але я вирішив потерпіти один місяць.

Мужчина изменял своей жене, как только выходил за порог дома. Но вскоре он заметил в ней некоторые изменения…

У перший день ми обидва були незграбними, роблячи цей дивний акт. Але наш син був в захваті і плескав у долоні: «Тато носить маму на руках!». Я переніс свою дружину через вітальню до вхідних дверей. Вона закрила очі і м’яким голосом прошепотіла: «Не говори нашому синові про розлучення».

На другий день все було набагато краще. Вона тулилася до моїх грудей, і я відчув аромат її тіла. Нарешті я зрозумів, що вже багато років не вдивлявся в обличчя своєї дружини: воно починало покриватися зморшками, а колись шикарне волосся повільно сивіло. Було видно: шлюб не був для неї легкою справою.

На 3 день я відчув раптове повернення інтимної пристрасті. Я зрозумів, що це була саме та жінка, яку я піднімав на руки 10 років тому. На 4 і 5 день близькість відчувався сильніше. З кожним днем я розумів, що вона стає стрункішою і легшою.

В один прекрасний день я усвідомив, як багато гіркоти і болю вона зазнала через мене. Я схопився за голову і почув голос сина: «Тату, пора нести маму!». Для нього це явище стало якимось радісним ритуалом. Я помітив, як моя дружина схопила сина і притиснула його до своїх грудей. Я відвернувся, розуміючи, що це може все змінити. Я підійшов до неї, підняв її на руки і відчув її ніжне з пристрасне дотик до моєї шиї. Я тримав її так само міцно, як в перший день нашого весілля!

В останній день місяця, коли все вже повинно було вирішитися, я поїхав на квартиру до своєї коханки, піднявся по сходах і сказав їй: «Вибач, люба, я не хочу розлучатися зі своєю дружиною».

Я помчав додому і по дорозі згадав, що в день нашого весілля обіцяв її носити її на руках, поки смерть не розлучить нас. Я зупинився біля квіткового магазину, купив її улюблений букет, і попросив флориста написати на записці: «Я буду носити тебе на руках щоранку, поки смерть не розлучить нас».

З квітами в руках і з величезною посмішкою на обличчі, я зайшов у будинок і дізнався: моя дружина померла уві сні. Лікарі сказали, що вона страждала від раку. Я був так захоплений своєю коханкою, що не помічав цього. Вона розуміла, що скоро помре, і хотіла зробити все найкраще для мене і для нашого сина. І моє обіцянку втілилося в життя…»

Не забудьте поділитися цією історією з рідними і близькими!

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh