Вчені розповіли про вплив Венери, Землі і Юпітера на сонячну активність

Вчені розповіли про вплив Венери, Землі і Юпітера на сонячну активність. Авторами дослідження виступили фахівці, які представляють Науково-дослідний центр в Німеччині. Їх робота описана в браузері Solar Physics.

Німецькі вчені заявили, що встановили зв’язок між приливними силами Венери, Землі і Юпітера і сонячною активністю. Дослідники відзначили, що магнітне поле світила досі не вивчене до кінця і викликає масу питань у силу того, що як і на Блакитній планеті, самогенерується за рахунок руху струмопровідної плазми, випромінюючи енергію

За словами вчених, магнітне поле Сонця відтворюється по особливому циклу і змінюється раз в 11 років. За цей час відбувається зміна його полярності, активність зростає і від цього плями на поверхні світила ростуть в розмірі. Вчені, спостерігаючи за цими процесами, вирішили перевірити, чи не пов’язані вони з «космічними сусідами», які раз на 11 років вирівнюються.

Раніше наука намагалася довести вищезазначене, але їй це не вдавалося. Проте німецькі вчені довели вплив приливних сил Венери, Землі і Юпітера на сонячний цикл. Уточнимо, що дослідники помітили, як перераховані планети провокують коливання альфа-ефекту, який поряд з деякими іншими процесами, відповідає за зміну полярності Сонця, і саме через них кожні 22 роки відбувається саморегенерація магнітного поля світила.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh