Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про вплив Венери, Землі і Юпітера на сонячну активність

Вчені розповіли про вплив Венери, Землі і Юпітера на сонячну активність. Авторами дослідження виступили фахівці, які представляють Науково-дослідний центр в Німеччині. Їх робота описана в браузері Solar Physics.

Німецькі вчені заявили, що встановили зв’язок між приливними силами Венери, Землі і Юпітера і сонячною активністю. Дослідники відзначили, що магнітне поле світила досі не вивчене до кінця і викликає масу питань у силу того, що як і на Блакитній планеті, самогенерується за рахунок руху струмопровідної плазми, випромінюючи енергію

За словами вчених, магнітне поле Сонця відтворюється по особливому циклу і змінюється раз в 11 років. За цей час відбувається зміна його полярності, активність зростає і від цього плями на поверхні світила ростуть в розмірі. Вчені, спостерігаючи за цими процесами, вирішили перевірити, чи не пов’язані вони з «космічними сусідами», які раз на 11 років вирівнюються.

Раніше наука намагалася довести вищезазначене, але їй це не вдавалося. Проте німецькі вчені довели вплив приливних сил Венери, Землі і Юпітера на сонячний цикл. Уточнимо, що дослідники помітили, як перераховані планети провокують коливання альфа-ефекту, який поряд з деякими іншими процесами, відповідає за зміну полярності Сонця, і саме через них кожні 22 роки відбувається саморегенерація магнітного поля світила.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України