Фотогалерея

Кращі шпагати зіркових чоловіків

Неймовірною гнучкістю можуть дивувати не тільки дівчата. І навіть у нашої знаменитої балерини є… конкуренти.

Вісь саме конкуренти, а не конкурентки. Зіркові красуні хваляться розтяжкою, виробляють божевільні піруети і, звичайно, хваляться своїми трюками в Instagram. А вісь знамениті хлопці будуть скромніше і побрутальнее, але ні-ні та й покажуть результати своїх тренувань.

Мужской ответ Волочковой: лучшие шпагаты звездных мужчин

Жан-Клоду Ван Дамму навіть хвалитися не потрібно – він з малих років займається східними єдиноборствами і боксом, а його шикарний шпагат давно став його візитною карткою. Пам ” ятайте божевільною відеоролик, коли актор сідає на шпагат між рухомими вантажівками? За участь у рекламі бельгієць отримав пристойний гонорар, а сміливців повторити трюк знайшлося чимало. Правда, безкоштовно. А Ван Дамм молодець – довів, що на шпагаті ще й заробити можна.

Думаєте розтяжка – не царська справа? З вами посперечається принц Вільям. Він з таким захопленням займався йогою, приймаючи складні асани, що зовсім забув про фотографів. А чого соромитися – навпаки, прекрасний приклад для трьох спадкоємців.

Сергій Полунін з чотирьох років займався гімнастикою і навіть мріяв про олімпійської медалі. Але його охопило світ балету. Втім, це був правильний вибір – тепер Сергій всесвітньо відома зірка балету. А ще він знявся в кліпі на чуттєву пісню співака Hozier «Take Me to Church». Ну чі ми будемо сперечатися, що у нього розтяжка краще всіх.

Мужской ответ Волочковой: лучшие шпагаты звездных мужчин

Чимало здивували своїх шанувальників Стас Костюшкін і Павло Воля. І якщо Павло ще тільки намагається, так би мовити, розтягнутися під чуйним керівництвом дружини – гімнастки Ляйсан Утяшевой, Стас вже впевнено сідати на шпагат, чим, до речі, охоче ділиться у своєму мікроблозі.

А вісь актор серіалу «Корабель» Роман Курцын кинувши виклик самому Ван Дамм – і вийшло у хлопця зовсім не гірше!

http://www.wday.ru/krasota-zdorovie/encyclopedia-zdorovia/mujskoy-otvet-volochkovoy-samyie-krutyie-shpagatyi-zvezdnyih-mujchin/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України