Авторські статтіТехно

У мережі пояснили, що означає буква «R» в iPhone XR

Європейське видання задало таке питання своїм читачам. Ось які відповіді вони отримали.

Apple не дала відповіді на питання, що означає буква «R» в назві iPhone XR, залишила це питання на суд громадськості. Який же був головний результат звернення до мудрості натовпу? 38% учасників опитування заявили, що вважають, що позначення «R» нічого не значить, за винятком того, що воно коштує на одну букву «S» в алфавіті.

Це цілком розумне пояснення, але ще 17% вважають, що це означає Regular, в перекладі «звичайний, нормальний» (що було б трохи нудно для Apple), а 13% вважають, що це означає Retina, в перекладі «сітківка». Напевно, ми ніколи не дізнаємося напевно, хоча можемо припустити, що «R» не означає багато чого, тому що так думає більшість людей.

Отримані результати означають, що ми, ймовірно, можемо виключити багато інші потенційні імена, в тому числі Redux, Revolution, Radiant і Reduced, що було запропоновано читачами. Але це були тільки більш серйозні суперники. Дві людини припустили, що R має означати Rubbish (сміття, мотлох), а інший сказавши, що вона має означати Retrograde (реакційний). Перше речення – це скоріше загальне негативне враження, а друга відображає спадщину iPhone XR як ітерацію торішнього iPhone X, а не унікальне перспективне пристрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України