Apple очолила світовий сегмент смартфонів преміум-класу у 2 кварталі 2018 року

Згідно звіту дослідницької фірми Counterpoint, на частку Apple припадає 43% світового ринку смартфонів преміум-класу в іншому кварталі 2018 року.

У тієї годину як сегмент смартфонів знизився на 1 відсоток в іншому кварталі 2018 року, категорія преміальних телефонів зареєструвала 7-відсоткове зростання за тією ж період. Звіт Counterpoint приписує зростання збільшення поставок флагманів від китайських виробників смартфонів, які також змогли використовувати ринки Західної Європи і США. Крім того, було заявлено, що сегмент преміальних смартфонів відповідає за 20 відсотків всього ринку смартфонів. З них 45% продажів флагманських телефонів здійснювалися через пристрої вартістю 400 дол. США та 600 дол. США.

Слідуючи Apple і Samsung , інші компанії-виробники смартфонів, які посіли перші п’ять позицій в іншому кварталі 2018 року, включають Oppo, Huawei і Xiaomi. Три китайських виробника смартфонів зарезервували частку ринку в 10%, 9% і 3% відповідно. З іншого боку, серед OEM-виробників, що мають флагманські пристрої в ціновому діапазоні від 400 до 600 доларів, Oppo займала 22-процентну частку ринку, за нею йдуть Apple, Samsung, Huawei і Xiaomi.

Apple, з іншого боку, лідирує в діапазоні цін $ 600- $ 800, а також у діапазоні вище $ 800, що може бути пояснено моделями iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh