Авторські статтіТехно

Apple очолила світовий сегмент смартфонів преміум-класу у 2 кварталі 2018 року

Згідно звіту дослідницької фірми Counterpoint, на частку Apple припадає 43% світового ринку смартфонів преміум-класу в іншому кварталі 2018 року.

У тієї годину як сегмент смартфонів знизився на 1 відсоток в іншому кварталі 2018 року, категорія преміальних телефонів зареєструвала 7-відсоткове зростання за тією ж період. Звіт Counterpoint приписує зростання збільшення поставок флагманів від китайських виробників смартфонів, які також змогли використовувати ринки Західної Європи і США. Крім того, було заявлено, що сегмент преміальних смартфонів відповідає за 20 відсотків всього ринку смартфонів. З них 45% продажів флагманських телефонів здійснювалися через пристрої вартістю 400 дол. США та 600 дол. США.

Слідуючи Apple і Samsung , інші компанії-виробники смартфонів, які посіли перші п’ять позицій в іншому кварталі 2018 року, включають Oppo, Huawei і Xiaomi. Три китайських виробника смартфонів зарезервували частку ринку в 10%, 9% і 3% відповідно. З іншого боку, серед OEM-виробників, що мають флагманські пристрої в ціновому діапазоні від 400 до 600 доларів, Oppo займала 22-процентну частку ринку, за нею йдуть Apple, Samsung, Huawei і Xiaomi.

Apple, з іншого боку, лідирує в діапазоні цін $ 600- $ 800, а також у діапазоні вище $ 800, що може бути пояснено моделями iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України