Авторські статтіДіаспора

Подорожуючим не слід очікувати сніжного Нового Року у Чехії – синоптики

Чеський гідрометеорологічний інститут (ČHMÚ опублікував прогноз погоди на найближчі чотири тижню. Згідно йому, жителям республіки не слід чекати снігового Різдва, а вісь Новий Рік цілком може таким стати.

Згідно з прогнозом, у період з 17 грудня по 6 січня буде відповідати кліматичній нормі. Це стосується температури повітря, так і кількості опадів. Щотижня їх буде випадати близько 10 мм.

Якщо прогноз синоптиків збудеться, то сніжне Різдво чекає тільки жителів гірських регіонів Чехії. Тиждень з 24 по 30 грудня обіцяє бути найтеплішою в зазначеному періоді. Вдень стовпчики термометрів точно не опустяться нижче нуля, а будуть коливатися біля позначки +2°С.

У свою чергу новорічний тиждень з 31 грудня по 6 січня буде холодною. Очікується, що мороз не відступить, навіть вдень. Температура становитиме від -2°С до 0°С. Це залишає високий шанс на опади у вигляді снігу, який пролежить кілька днів.

Зазначимо, ČHMÚ публікує прогноз на найближчі чотири тижню регулярно. Він не містить інформацію про температури повітря або опадах для кожної конкретної дати. Головна мета прогнозу – розповісти про ті, яким буде загальний характер погоди в даний період.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України