Спецслужби Чехії повідомили про те, що продукція Huawei загрожує нацбезпеці

Використання смартфонів, планшетів, телекомунікаційного обладнання, інших електронні пристроїв і програмного забезпечення від китайських компаній Huawei та ZTE несе загрозу безпеки Чехії. Про це в понеділок повідомило Національне управління кібербезпеки ЧР (NÚKIB).

«До публікації даного попередження нас спонукали власні спостереження, а також факти, отримані від наших партнерів і союзників. Закони Китаю зобов’язують приватні компанії розкривати інформацію про клієнтів і всіляко співпрацювати з китайським розвідуванням», – пояснив глава відомства Душан Навратіл.

За його словами, попередження стало реакцією на посилилася активність китайських спецслужб в Чехії. Про неї йшлося і в недавній доповіді чеської контррозвідки.

За даними агентства ČTK, компанія Huawei є найбільшим постачальником устаткування для чеських мобільних операторів. Крім того, смартфони виробника користуються у жителів республіки великою популярністю.

Раніше США через загрозу шпигунства заборонили продавати та використовувати продукти Huawei на своїй території. При цьому американська влада закликала партнерів вчинити так само.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh