Життя

Джим Керрі розповідає про те, що таке депресія

“Тіло потребує відпочинку від персонажа, роль якого ви постійно намагаєтеся грати…”

Чи Думали ви, що від майстра комедії Джима Керрі можна отримати пораду по духовним питань? Ні? По правді сказати, я теж, але ділюся з вами його мудрими словами. Він каже сущу правду.

Як мінімум, здивування тут не уникнути. Вихід Джима на червону доріжку в досить дивному образі шокував публіку і показавши світові, що актор повністю переосмислив своє життя і став зовсім іншою людиною. І він виразно підірве ваш мозок одкровенням про заплутаною, цікавою, складною і водночас прекрасною речі, яку всі ми звикли називати людським життям.

Керрі ділиться своїм приголомшливим прозрінням, що трапилося у нього після багатьох років акторської кар’єри: немає абсолютно ніякого сенсу в тому, щоб викидати все своє життя на створення і підтримку якоїсь певної особистості.

Всіма нами рухає його, жага відчути власну важливість і прагнення до влади. Але є три причини, чому спроби втриматися за певний тип особистості приносять людям лише страждання і біль.

Перша – це породжує поділ між людьми, що саме по собі ганьбить нашу людську натуру. Друга – це змушує нас помилково думати, що навколишній світ (і ми самі) не повинні змінюватися. Третя – це заважає нам розслабитися в своїх спробах бути добрими із-за постійного відчуття, що ми недостатньо намагаємося.

Ліки від цих страждань тільки одне – позбутися від своєї потреби бути «кимось». Як каже Керрі, «відчуття цілісності зовсім не схоже на відчуття власного «я». Щоб стати цілісною особистістю, необхідно припинити спроби зберегти створений образ самих себе.

Спираючись на власний досвід, Керрі говорити наступне: «Люди то і справа скаржаться на депресію. Але головна відмінність між депресією і звичайної сумом в тому, що смуток носити випадковий характер і залежить від того, що з вами сталося або чого не сталося, як і у випадку зі скорботою та іншими почуттями. А депресія – це коли ваше тіло посилає вас подалі, більше не бажаючи прикидатися вигаданої вами особистістю і продовжувати носити створену вами маску. Воно говорити: «З мене досить!». Депресію потрібно розглядати як свого роду «перепочинок». Тіло потребує в ній і відпочинку від персонажа, роль якого ви намагаєтеся грати».

Це, мабуть, найточніше визначення депресії, які мені доводилося чути.

Давайте знімемо всі ті маски, над створенням яких ми так старанно працювали. Пора відкрити своє серце і посміятися над собою і своїм світом, тому що, якщо слідувати словами Джима Керрі, ні перше, ні друге не має ніякого значення. Погодьтеся, ця думка втішає.

«У моєму житті немає депресії. Часом я відчуваю сильну смуток, радість, ейфорію, задоволення або подяку. Їх можна порівняти з погодніми умовами, що змінюються на всій планеті. І жодне з цих почуттів не затримується досить довго, щоб почати мене вбивати. Все це просто ідеї», – Джим Керрі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України