Новини з Австрії

Через серію пограбувань у Відні поліція запроваджує «спеціальні нічні патрулі»

Повідомляється, що за короткий проміжок часу четверо в масках п’ять разів пограбували перехожих на вулицях Відня. Зростають побоювання щодо ескалації насильства.

Під час полювання на злочинців поліція тепер покладається на «спеціальні нічні патрулі».

Збройні злочинці у балаклавах потрапили до заголовків газет минулими вихідними. Повідомляється, що всього за три години вуличні злочинці скоїли у трьох районах пограбування з використанням вогнепальної зброї та сталевих лозин або телескопічних палиць.

Жорстока група розпочала свої рейди у суботу ввечері близько 01:45 ночі, спочатку у кримінальній точці Stadtpark на Landstraße. Потім, всього через півгодини, близько 2:15 ранку в Am Tabor в Leopoldstadt і, нарешті, о 04:45 ранку на Simmeringer Hauptstraße.

Вони нападали на молодих чоловіків (від 23 до 35 років), які гуляли на самоті та відбирали у них гаманці та мобільні телефони. Найстаршу жертву також було збито з ніг і поранено. Розшук супроводжувався ефектними сценами: спецназ WEGA безуспішно штурмував автобус Wiener Linien.

Але на цьому моторошна низка пограбувань не завершилася, натомість банда з чотирьох людей стає все більш небезпечною та нахабною. За описами очевидців, ще два пограбування, тобто вже п’ять випадків, тепер приписуються одним і тим самим злочинцям.

У розшуку злочинців поліція та Державне управління кримінальної поліції тепер використовують спеціальні нічні патрулі

«Ми сподіваємося, що незабаром припинимо цю жахливу низку пограбувань. Злочинці озброєні та небезпечні», – заявили в поліції. Бо якщо четверо грабіжників не будуть спіймані найближчим часом, насильство на вулиці може ще більше загостритися.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Huber Patrick

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України