Новини з Австрії

Ріст житлового будівництва в Австрії добігає кінця – забудовники остерігаються високих цін

Зростання цін в Австрії гарантує, що після рекордного 2021 року кількість завершених проектів нового будівництва цього року значно знизиться, хоча попит на житло залишається високим. Українські біженці, які шукають приватне житло, вже також переконалися у цьому.

Тенденція зростання обсягів нового будівництва в Австрії досягла свого піку у 2021 році. У країні було збудовано 71 200 квартир, що є найбільшим показником з 1980-х років. В абсолютних цифрах найбільше було збудовано у Відні, на душу населення — у Тиролі. У перерахунку на чисельність населення в Австрії було збудовано вдвічі більше, ніж у Німеччині.

Однак бум, що розпочався у 2018 році з 68 993 нових одиниць житла, цього року добігає кінця

Зростання цін змушує забудовників виявляти обережність.

“Ми очікуємо тільки 60 000 – 65 000 нових будівель у 2022 році”, – говорить експерт Вольфганг Аманн (IIBW). Початкові прогнози також передбачають подальше зниження 2023 року. На його думку, будівництво та житло (IIBW) в нинішній ситуацію є загрозливим. Витрати на будівництво будинків вже на 27 відсотків вищі цього року

Не лише приватні компанії будують менше. «Некомерційні організації також мають всі великі проблеми із задоволенням вимог щодо житлових субсидій за нинішніх витрат», — каже Аманн.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: IIBW Institut

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України