Авторські статті

Кернес та Добкін постачають провокаторів для дискредитації загонів самооборони в Києві”

Як стало відомо народному депутатові від ВО “Свобода” Ігореві Швайці, з Харкова до Києва звозять провокаторів задля дискредитації загонів самооборони Майдану. За словами свободівця, не виникає сумнівів, що замовником провокацій є влада. Адже осіб для відправки на Київ збирали правоохоронці Дзержинського району міста Харкова.

“З надійних джерел стало відомо, що минулої ночі з Харкова до Києва виїхало кілька автобусів із “тітушками”, дрібними хуліганами та иншими криміногенними елементами. Мені повідомили, що з собою вони везуть щити, палиці, обладунки та все, що може нагадувати елементи строю активістів самооборони Майдану. Завдання цих осіб очевидне – чинити провокації в Києві з метою дискредитувати загони самооборони Майдану. За це молодикам обіцяють заплатити по 500 гривень”, – розповів Ігор Швайка.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України