Чехія збереже спрощене працевлаштування для українських лікарів

Керівництво крайових лікарень та Асоціація країв ЧР переконали уряд Чехії не виключати кваліфікованих лікарів з Проектом Україна.

Нагадаємо, цей проект дозволяє працевлаштовувати українців за спрощеною процедурою. Раніше Чеська лікарська палата вимагає скасувати спрощену процедуру працевлаштування українських лікарів. У Палаті переконані, що вона дискримінує лікарів з інших країн, так як українці не повинні здавати професійний і мовний іспит. При цьому українських медсестер з проекту не виключали.

Нині виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Чехії Андрій Бабиш заявив, що українські лікарі залишаться в проекті, але працювати вони будуть там, де їм скажуть.

«Чеські регіони потребують українських лікарів. Режим Україна буде функціонувати так: українські лікарі будуть працювати там, де не можуть працевлаштувати чеських лікарів», — цитує Бабиша сайт Info.cz.

У 2016 і 2017 роках у Чехії завдяки проекту працевлаштувалися 226 лікарів з України: з них 157 лікарів різних спеціальностей і медсестер, 68 стоматологів і 1 фармацевт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh