Авторські статтіДіаспора

Чехія збереже спрощене працевлаштування для українських лікарів

Керівництво крайових лікарень та Асоціація країв ЧР переконали уряд Чехії не виключати кваліфікованих лікарів з Проектом Україна.

Нагадаємо, цей проект дозволяє працевлаштовувати українців за спрощеною процедурою. Раніше Чеська лікарська палата вимагає скасувати спрощену процедуру працевлаштування українських лікарів. У Палаті переконані, що вона дискримінує лікарів з інших країн, так як українці не повинні здавати професійний і мовний іспит. При цьому українських медсестер з проекту не виключали.

Нині виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Чехії Андрій Бабиш заявив, що українські лікарі залишаться в проекті, але працювати вони будуть там, де їм скажуть.

«Чеські регіони потребують українських лікарів. Режим Україна буде функціонувати так: українські лікарі будуть працювати там, де не можуть працевлаштувати чеських лікарів», — цитує Бабиша сайт Info.cz.

У 2016 і 2017 роках у Чехії завдяки проекту працевлаштувалися 226 лікарів з України: з них 157 лікарів різних спеціальностей і медсестер, 68 стоматологів і 1 фармацевт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.