Авторські статтіДіаспора

Рідні просять допомоги у пошуку Сергія Майоріка, який пропав у Римі у 2003 році

Хто має можливість та бажання допомогти з пошуком Сергія Майоріка, який пропав безвісти в Римі в 2003 році, прошу допомоги!

Особисті дані: Народився в Україні в м.Тернопіль 31.10 1976р., Зріст приблизно 190см., Розмір взуття 51-52, очі блакитні! З 2000 по 2003р. знаходився в м.Рим, після чого немає ніяких звісток про нього.

Є ймовірність що він втратив пам’ять або може щось трапилося з ним, що призвело до зради його психологічного стану. У ці дні з’явилися свідки які бачили одного схожого хлопця на Сергійка. Він був не в собі, розмовляв сам з собою російською та польською мовами. Мені з Юлею (дівчинка яка побачила його на зупинці метро Eur Fermi минулого четверга, де він сидів на лавочці і плачучи кликав маму) вдалося визначити місця, які він часто відвідує. Але на жаль ми його не змогли знайти. Опитуючи велику кількість людей тих місцевин, в яких він часто перебуває, нам вдалося дізнатися як він одягається і як себе поводить. Останнім часом він був одягнений: “Pantaloni marroni, piumino blu con le maniche a strisce bianche e rosse. Aveva anche come cambio giacchetto senza maniche bianco (quasi marrone dallo sporco). Barba e i capelli lunghi.La cosa pi? importante sono le CROCS BLU.” У Сергія, якого ми намагаємося знайти, 51 -52 розмір ноги. Він часто буває на зупинці метро Eur Fermi, laghetto Eur, Palassport, zona Marconi, Termini.

Цей хлопець іноді проявляє агресію. Щоб знайти Сергійка або просто допомогти цьому хлопцю, якщо це не Сергій (може і його шукають рідні), нам потрібно мати його фотографії або відео. Дівчата велике прохання: якщо випадково побачите його, зробити фото і відео, раджу нишком, так як той хлопець реагує агресивно на телефон. Якщо в будь-кого є можливість роздрукувати листівки з текстом на італійській мові (прикріплені до посту) ми будемо дуже вдячні. Якщо хтось володіє будь-якою інформацією, прошу дзвонити на номер 3381816658 або +393808682446, Корабейнікова Ольга. Є офіційна заява у карабіньерів про зникнення Сергія Майоріка (Serghyi Mayoryk) подана особисто мною. Величезна подяка за будь-яку допомогу!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.