Авторські статтіЗдоров'я

Як полюбити себе і своє тіло

Глянцеві журнали і знімки в соцмережах показують ідеальне тіло, яке в звичайному житті далеко не завжди зустрінеш. Всьому виною фотошоп і різні фільтри, які можуть зробити будь-яку людину бездоганною.

Далеко не всі стійко ставляться до таких картинок. Багато хто хоче наслідувати, думаючи, що це допоможе стати таким же успішним і красивим, як людина на обкладинці.

Всі звертають нашу увагу на те, що існують якісь ідеали, до яких не прагнути – злочин. І саме через це ми зустрічаємося з комплексами і стисненням, які не тільки заважають нам жити в задоволення, але і змушують нас відчувати себе нещасними і незадоволеними собою. Ніяка література, тренінги та вебінари не допоможуть вам впоратися з душевними проблемами, поки ви не почнете любити і захищати свої думки, світогляд і навіть тіло.

Дзеркало

Погодьтеся, що іноді не можете впізнати себе на фотографіях і відео. І це нормально, адже такі способи розглянути себе з боку здатні дуже спотворювати реальність. Більш бюджетним варіантом, який при правильному використанні може зіграти вам тільки на руку, є дзеркало.

Важливо, щоб воно знаходилося під вірним кутом, інакше ефект буде той самий, що і від фото- і відео-зйомок. Незважаючи на те, що ми все різного зросту, людина дивиться на іншу не знизу і не зверху. Тому, щоб ваше відображення вийшло більш точним, повісьте або поставте дзеркало рівно перед вами. Подивіться на людину в ньому і постарайтеся виявити в ньому те, що здається найбільш привабливим. Помилуйтеся цим і об’єктивно визнайте, що в вас є родзинки, які не можуть не подобатися.

Компліменти

У тих випадках, коли ви відчуваєте себе погано, ніби у вас немає нічого привабливого, корисно мати невелику добірку приємних фраз, які оточуючі говорили вам або ви самі собі. Варто прийняти факт того, що у кожного з нас є вдалі і невдалі дні, і фізично складно виглядати чарівно і відчувати себе краще всіх кожен день.

Записуйте те, що вам подобається в своїй зовнішності, і позначайте, коли оточуючі говорять вам компліменти. Це не тільки допоможе вам простіше ставитися до своїх недоліків, але і відмінно підніме настрій і зарядить позитивною енергією.

Уява

Якщо дозволити поганим думкам взяти над вами верх, далі буде дуже складно реабілітуватися. Замість того, щоб впасти в депресію через те, що у вас великі щоки, згадайте, скільки разів ними захоплювалися оточуючі.

У всьому є плюси і їх потрібно вміти знаходити вчасно. Адже якщо цього не зробити, можна не тільки вбити свою самооцінку, але і надовго впасти в стан розчарування в житті і апатії. Тому перед тим, як говорити собі, ніби ви негарний тільки через те, що якісь ваші риси далекі від ідеалу, згадайте, в який захват приходили навколишні, коли бачили всі ці, здавалося б, недоліки і особливості. Ви унікальні, і саме це робить вас по-своєму привабливим.

Довіра

Не завжди те, що вам говорять, потрібно приймати на особистий рахунок: хтось може хотіти вас образити або принизити. Але це не означає, що таких випадків потрібно уникати. За будь-яким емоційним забарвленням може ховатися об’єктивна і конструктивна оцінка. Однак варто пам’ятати, що найвірніші, найправдивіші і найкорисніші коментарі можуть дати вам тільки близькі. Ми згодні, що вони здатні поранити глибше, ніж знайомі і віддалені від вас люди. Зате вони єдині, хто дійсно любить і цінує вас. І все, що вони вам говорять, націлене на те, щоб змінити вас в кращу сторону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.