Як полюбити себе і своє тіло

Глянцеві журнали і знімки в соцмережах показують ідеальне тіло, яке в звичайному житті далеко не завжди зустрінеш. Всьому виною фотошоп і різні фільтри, які можуть зробити будь-яку людину бездоганною.

Далеко не всі стійко ставляться до таких картинок. Багато хто хоче наслідувати, думаючи, що це допоможе стати таким же успішним і красивим, як людина на обкладинці.

Всі звертають нашу увагу на те, що існують якісь ідеали, до яких не прагнути – злочин. І саме через це ми зустрічаємося з комплексами і стисненням, які не тільки заважають нам жити в задоволення, але і змушують нас відчувати себе нещасними і незадоволеними собою. Ніяка література, тренінги та вебінари не допоможуть вам впоратися з душевними проблемами, поки ви не почнете любити і захищати свої думки, світогляд і навіть тіло.

Дзеркало

Погодьтеся, що іноді не можете впізнати себе на фотографіях і відео. І це нормально, адже такі способи розглянути себе з боку здатні дуже спотворювати реальність. Більш бюджетним варіантом, який при правильному використанні може зіграти вам тільки на руку, є дзеркало.

Важливо, щоб воно знаходилося під вірним кутом, інакше ефект буде той самий, що і від фото- і відео-зйомок. Незважаючи на те, що ми все різного зросту, людина дивиться на іншу не знизу і не зверху. Тому, щоб ваше відображення вийшло більш точним, повісьте або поставте дзеркало рівно перед вами. Подивіться на людину в ньому і постарайтеся виявити в ньому те, що здається найбільш привабливим. Помилуйтеся цим і об’єктивно визнайте, що в вас є родзинки, які не можуть не подобатися.

Компліменти

У тих випадках, коли ви відчуваєте себе погано, ніби у вас немає нічого привабливого, корисно мати невелику добірку приємних фраз, які оточуючі говорили вам або ви самі собі. Варто прийняти факт того, що у кожного з нас є вдалі і невдалі дні, і фізично складно виглядати чарівно і відчувати себе краще всіх кожен день.

Записуйте те, що вам подобається в своїй зовнішності, і позначайте, коли оточуючі говорять вам компліменти. Це не тільки допоможе вам простіше ставитися до своїх недоліків, але і відмінно підніме настрій і зарядить позитивною енергією.

Уява

Якщо дозволити поганим думкам взяти над вами верх, далі буде дуже складно реабілітуватися. Замість того, щоб впасти в депресію через те, що у вас великі щоки, згадайте, скільки разів ними захоплювалися оточуючі.

У всьому є плюси і їх потрібно вміти знаходити вчасно. Адже якщо цього не зробити, можна не тільки вбити свою самооцінку, але і надовго впасти в стан розчарування в житті і апатії. Тому перед тим, як говорити собі, ніби ви негарний тільки через те, що якісь ваші риси далекі від ідеалу, згадайте, в який захват приходили навколишні, коли бачили всі ці, здавалося б, недоліки і особливості. Ви унікальні, і саме це робить вас по-своєму привабливим.

Довіра

Не завжди те, що вам говорять, потрібно приймати на особистий рахунок: хтось може хотіти вас образити або принизити. Але це не означає, що таких випадків потрібно уникати. За будь-яким емоційним забарвленням може ховатися об’єктивна і конструктивна оцінка. Однак варто пам’ятати, що найвірніші, найправдивіші і найкорисніші коментарі можуть дати вам тільки близькі. Ми згодні, що вони здатні поранити глибше, ніж знайомі і віддалені від вас люди. Зате вони єдині, хто дійсно любить і цінує вас. І все, що вони вам говорять, націлене на те, щоб змінити вас в кращу сторону

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh