Нові правила для онлайн-покупок в ЄС

Покупці в Європі зможуть здійснювати покупки в Інтернеті простіше — в понеділок вступають в силу нові правила ЄС щодо геоблокування в інтернет-магазинах. Після кількох років переговорів країни-члени ЄС та Європейський парламент нарешті домовилися про зміну законодавства.

Геоблокування дозволяло в інтернет-магазинах виключати можливість для іноземних клієнтів перегляду пропозицій або автоматично перенаправляти їх на сайти з більш високими цінами. За даними Комісії ЄС, тільки 37 відсотків інтернет-магазинів в 2015 році змогли оформити замовлення, що надійшли з-за кордону.

Любите подорожувати – відкрийте для себе азорські острови

Брюссель попередив, щоб країни ЄС розробили ефективні санкції за подібні порушення. У 2020 році Комісія ЄС має намір розглянути питання про ефективність реалізації цих заходів.

«З цими новими правилами споживачі отримають більше можливостей щодо вибору більш вигідної ціни і, отже, отримання кращої послуги», — сказав комісар ЄС Андрус Ансіп.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh