Частина військових підрозділів Росії покинула територію України

У російській армії бунт – частина військових підрозділів покинула територію України.

Як стало відомо, згідно розвідданими, а також за повідомленнями з окупованої території, частина російських підрозділів покинула територію України. В основному вийшли в напрямку Ростова підрозділи в районі Маріуполя, а також частина сил в районі Торез, Зугрес, Сніжне. За словами місцевих жителів, основна причина – сильне невдоволення ситуацією за останній тиждень, оскільки підрозділи російської армії несуть великі втрати, але успіху не досягають. Крім того, абсолютно не зрозуміло офіцерському складу, що вони взагалі роблять в чужій країні і кого тут захищають. Також територію Донбасу покинули і велика частина кадирівців, і осетин.

У РНБО не виключають, що причиною відводу штатних підрозділів збройних сил РФ з території України може бути заколот, або хвилі невдоволення серед російських військовослужбовців, оскільки вони розуміють, що знаходяться на території України незаконно.

Про це повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві.

«Ті сили, які відводяться з території України, серед них, як правило, є штатні підрозділи збройних сил РФ», – зазначив він і додав, що «серед військових може зростати невдоволення перебуванням на території України, оскільки це незаконно».

«Ми розуміємо, що на території Росії йде рух матерів і тих, хто виступає проти того, щоб російські війська були на території України», – зазначив Лисенко.

Lyusya Yalynkovich

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh