Авторські статті

Частина військових підрозділів Росії покинула територію України

У російській армії бунт – частина військових підрозділів покинула територію України.

Як стало відомо, згідно розвідданими, а також за повідомленнями з окупованої території, частина російських підрозділів покинула територію України. В основному вийшли в напрямку Ростова підрозділи в районі Маріуполя, а також частина сил в районі Торез, Зугрес, Сніжне. За словами місцевих жителів, основна причина – сильне невдоволення ситуацією за останній тиждень, оскільки підрозділи російської армії несуть великі втрати, але успіху не досягають. Крім того, абсолютно не зрозуміло офіцерському складу, що вони взагалі роблять в чужій країні і кого тут захищають. Також територію Донбасу покинули і велика частина кадирівців, і осетин.

У РНБО не виключають, що причиною відводу штатних підрозділів збройних сил РФ з території України може бути заколот, або хвилі невдоволення серед російських військовослужбовців, оскільки вони розуміють, що знаходяться на території України незаконно.

Про це повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві.

«Ті сили, які відводяться з території України, серед них, як правило, є штатні підрозділи збройних сил РФ», – зазначив він і додав, що «серед військових може зростати невдоволення перебуванням на території України, оскільки це незаконно».

«Ми розуміємо, що на території Росії йде рух матерів і тих, хто виступає проти того, щоб російські війська були на території України», – зазначив Лисенко.

Lyusya Yalynkovich

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України