Авторські статті

Стан подій в зоні АТО на вечір 11 лютого

   Продовжується протистояння українських військ незаконним збройним формуванням. Незважаючи на мирні переговори, що тривають у Мінську ворог продовжує обстрілювати наші позиції з градів, артилерії та мінометів.
Так Дебальцівський напрямок і надалі залишається найгарячішою точкою на Сході України. Саме місто сьогодні терористи обстріляли 14 разів з градів та артилерії. В населеному пункті зруйнована інфраструктура, та житлові будинки.
Крім цього злочинці невдало намагались атакувати наші позиції поблизу Новотроїцького, двічі в районі Чернухіно, Камянки та Дебальцево.


Активізувались бойовики і на Маріупольському напрямку. Протягом дня вони двічі обстріляли селище Чермалик.
Усі атаки ворога наші підрозділи успішно відбили і жодних позицій не втратили.
Крім цього слід відзначити і активність противника на інформаційному фронті. З ранку підконтрольні терористам ЗМІ почали поширювати інформацію про черговий обстріл Краматорська. Згодом з’явились повідомлення про польоти російської авіації над нашими територіями. А над вечір, вчергове деякі сайти так званої «Новоросії» почали писати про оточення українських військ на Дебальцівському напрямку.
Прес-центр АТО наголошує – усі ці повідомлення не відповідають дійсності і створюються аби посіяти паніку і недовіру до українських військ.

Прес-центр АТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України