Діаспора

Часткове скасування карантиних обмежень в Австрії: які правила застосовуватимуться з 1 серпня

Сьогодні о 16.30 міністр охорони здоров’я Раух та міністр праці Кохер оголосить про відміну карантину для інфікованих з 1 серпня, рішення про яке було ухвалено вчора

Деталі стали відомі заздалегідь:

  • Згідно з цим рішенням ті, хто не почувається хворим, можуть виходити з дому навіть після позитивного тесту на корону, але при цьому на них поширюються обмеження на рух. Це означає, що група людей повинна носити маски з моменту виходу з дому (за винятком виходів на вулицю з дотриманням дистанції 2 метри).
  • Для них діє заборона на вхід до вразливих зон (лікарні, будинки для людей похилого віку і т.д.)
  • У ресторанах, спортзалах, дискотеках тощо маска залишається на обличчі – за винятком відкритих майданчиків: люди з обмеженнями руху можуть, наприклад, вільно сидіти на ресторанній терасі.
  • У приватних будинках діє те саме, що й у ресторанах, барах тощо: якщо в будинку присутні сторонні люди, маска має бути одягнена.
  • Для захисту вразливих груп населення буде знову запроваджено виписку лікарняних листів телефоном, а також знову стане можливим звільнення від роботи для груп ризику.
  • Жодного контролю не планується. Уряд сподівається, що населення дотримуватиметься правил “під особисту відповідальність”.
  • Тести залишаються безкоштовними і після вересня.

Слід зазначити, що обмеження руху діють не тільки для осіб після позитивного тесту ПЛР, але після тесту на антиген, який вказує на зараження Covid. Якщо це не підтверджується аналізом ПЛР, обмеження знімаються. У будь-якому випадку обмеження на рух діють максимум десять днів, після п’яти ви можете тестуватися безкоштовно.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

В даний час правила передбачають карантин не менше п’яти днів, після чого людина може бути виписана з показником CT більше 30. За винятком Відня обмеження діють і після п’яти днів до десятого, якщо ви все ще позитивні.

Закінчення карантину торкнеться понад 100 000 осіб

Кількість нових випадків зараження нині сягає 15 000 щодня. В даний час близько 1500 лікарняних ліжок зайняті людьми, інфікованими COVID. Згідно з поточними оцінками, ризику навантаження системи охорони здоров’я немає, йдеться у заяві уряду.

По матеріалам: https://www.oe24.at/
Фото:  © Getty Images/dmphoto/iStockphoto

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України