Діаспора

Більшість австрійців оцінили Covid-19 як дуже небезпечний вірус тому готові робити зчеплення

Нині в Австрії налічується 106 509 активних випадків коронавірусу (станом на вівторок)

Кількість хворих на 100 000 населення – 850,4. У лікарнях перебуває 1 697 осіб, 93 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 4%). Число смертей від коронавірусу склало 20 278.

Готовність австрійців зробити щеплення проти коронавірусу восени піддасться контролю. Згідно з нещодавно опублікованим дослідженням Spectra, 41 відсоток напевно зробить це. 32 відсотки відповіли “ні”, решта (27 відсотків) не визначилися. Як і очікувалося, частка опитаних, які виступають за ревакцинацію, була значно вищою серед тих, хто був вакцинований. 62 відсотки опитаних оцінили Covid-19 як дуже небезпечний чи небезпечний. Загалом більшість людей позитивно ставляться до вакцинації.

Не лише у Відні, а й у Форарлберзі люди більш ніж скептично ставляться до можливого закінчення карантину для інфікованих ковідом людей. Пікантною деталлю є те, що головним критиком є ​​регіональний лідер партії SPÖ у Форарльберзі Габі Шпріклер-Фальшлунгер.

З грудня минулого року вона є дружиною міністра охорони здоров’я Йоганнеса Рауха (Зелені). Практикуючий лікар загальної практики з Дорнбірна: “Дуже сумнівно, що після припинення сегрегації інфікованих кількість випадків захворювання може бути зменшена. Вірус дуже заразний, тому він поширюватиметься ще швидше і легше, викликаючи велику кількість лікарняних”. Таким чином, вона приєднується до інших земельних лідерів SPÖ, які не згодні з припиненням карантину.

У спільній заяві соціальні партнери закликають до швидкої підготовки до “ймовірної” подальшої хвилі восени

Необхідно уникнути нового навантаження системи охорони здоров’я, зокрема з економічних та соціально-політичних причин. Торговельна та сільськогосподарська палата, Австрійська федерація профспілок (ÖGB), Палата праці та Федерація австрійської промисловості закликають уряд вжити заходів. Уряд не відреагував на попередні пропозиції, “тепер настав час, нарешті, реалізувати це через зростання числа інфекцій”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.