Авторські статті

Цей вогонь, який підпалив диктаторські “закони”, є вогнем народного гніву”

“Влада вже надрукувала ті “закони”, які ми з вами ніколи не визнаємо і виконувати не будемо. Адже ми бачили, в який спосіб ці бандити їх, так би мовити, ухвалювали. Вони витерли ноги об Конституцію і закони України. Ця банда зневажає наш народ, відповідно, ми не будемо рахуватися з їхніми законами. Про це заявив народний депутат від ВО “Свобода” Михайло Головко на Майдані Незалежности під час спалення примірника видання “Голос України”, де було надруковано ухвалені 16 січня провладною більшістю Верховної Ради закони, що закріплюють у державі диктатуру режиму Януковича.

“Вони цинічно заявляють, що ми маємо з ними домовлятися – і в той же час дають вказівки друкувати ці “закони”. Вони діють як шулери і черговий раз демонструють, що в них ані краплі совісти й чести.

Ми не будемо домовлятися з аферистами, бандитами і зеками. Ми розуміємо, що вони бояться тільки сили. Вони тремтять, бачачи, як горить їхня техніка, тремтять, коли бачать народний гнів. Цей вогонь, який підпалив диктаторські “зЕкони”, є вогнем народного гніву”, – заявив народний депутат свободівець Михайло Головко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України