Авторські статті

Перемога вже близько

Перемога вже близько. Це видно по тому, як налаштовані Українці. І це видно не тільки по Майдану у Києві, по Майданах по всій Україні, по протестах на Грушевського.

Це видно по тому, як налаштовані студенти проти влади, як налаштовані селяни проти влади (котрі блокують автобуси із військовиками), як налаштовані жителі міст проти влади (коли пікетують прокуратури, суди (а зараз вже й підпалюють суди), ригіоналів, коли починає палати бізнес ригіоналів у Горлівці, коли пікетують “Епіцентри” (власник – Герега) і “Кулиничі” і т.д.).

Це видно по тому, як поступово влада використовує вже останні методи для того, щоб остаточно не впасти. Але впасти їм доведеться вже зовсім скоро. Перемога за нами. Слава Перемозі!

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України