Біля Донецького аеропорту військові ЗСУ встановили державний прапор. Відео

 

Нещодавно українські військовослужбовці, які захищають Батьківщину поряд з донецьким аеропортом, влаштували невеличку «диверсію», встановивши прямо біля позицій терористів прапор України. Відповідний відеозапис у викладено мережі YouTube, відео: События.

 

У повідомленні зазначається, що військовослужбовцям Збройних сил України у нічний період доби вдалося встановити державний прапор прямо між двох позицій бойовиків, в так званій сірій зоні. Від тепер наші хлопці жартома заявляють, що російсько-сепаратистські війська воюють з Україною під прапором України. У той самий час наші військові розповідають, що цей факт, що терористи можуть спостерігати, як розвивається на вітрі прапор України, їх дуже дратує. «Вони вже неодноразово намагалися зняти прапор. Але ми цього їм не дали зробити і не дамо ніколи», – заявив боєць.

Донецький Аеропорт було фактично знищено більше року тому. Наразі біля нього свої позиції розташували терористи. Згідно з Мінськими домовленостями, між двома позиціями бойовиків знаходиться «сіра зона», інакше буферна, яку не може займати жодна сторона. Наші хлопці не втрималися, щоб не «пожартувати» над російськими найманцями.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh