Ведучого «Ревізора» побив охоронець одного із закладів у Кам’янці-Подільському

Після цього команда проекту все одно зуміла провести перевірку готельного номеру в даному готельно-ресторанному комплексі.

Неприємний інцидент трапився на другий день перебування «Ревізора» в Кам’янець-Подільському. Команда приїхала в один з готельно-ресторанних комплексів на перевірку, але на вході зіткнулася з агресивно налаштованим власником закладу.

Чоловік (який з порога заявив, що він – колишній боксер і афганець) зачинив двері прямо перед операторами. Правда, ревізор встиг увійти до закладу, і залишився один на один з агресивним незнайомцем.

“ Все сталося швидше, ніж ми встигли щось сказати, – розповідає креативний продюсер проекту Маша Павлічук. – Ніякі наші слова про те, що ми журналісти, і діємо на законних підставах, не допомагали. Поки ми розбиралися, Микола попрямував на кухню ресторану. Він навіть не відразу зрозумів, що операторів з ним немає. По дорозі власник кілька разів спробував вдарити Миколу в голову. Але ревізор теж спортсмен, так що зумів ухилитися ».

В кухню ресторану Микола таки знайшов, але і тут його зустріли агресією. “

«На мене накинулися дві жінки, намагалися роздряпати шию та обличчя, почали рвати одяг, і у них це вийшло, – згадує Тищенко. – Порвали светр в декількох місцях. Жінок я не б ‘ ю, сенсу проводити ревізію без операторів я не бачив, тому попрямував до команди на вулицю. Все ще в супроводі власника закладу. Він знову спробував мене вдарити, і на цей раз спроба увінчалася успіхом ».

Після цього команда проекту все одно зуміла провести перевірку готельного номера в даному готельно-ресторанному комплексі, але вже під охороною викликаної поліції. Потім «Ревізор» зробив паузу у перевірках, щоб написати заяву, і тільки коли рівень адреналіну в крові знизився, Микола зрозумів, що удар в голову з боку власника не пройшов безслідно. “

«Мені різко стало погано, почала крутитися голова, занудило, – каже ведучий. – Поліція викликала швидку допомогу. Мене відвезли в лікарню, кілька уколів і діагностували гематому, є підозра на струс мозку. Лікарі наполягали на госпіталізації, але я відмовився, так як відрядження тільки почалася, і у нас ще багато роботи. Якщо ви думаєте, що мене можна зупинити, то дуже помиляєтеся – це я до власників закладів зараз звертаюся », – зазначив Микола.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh