Авторські статті

Дорога назад – дорога зради і ганьби…

Той, хто побував у Києві на майдані Незалежності, неодмінно відчув себе іншим українцем. Бо тут панує надзвичайно сильна енергетика національного духу, що справді рве до бою. До столиці звідусіль з’їхалися, вийшли не по хліб – щоб відстояти свободу, майбутнє собі, дітям, внукам. Тисячі тут не для того, щоб не лише постояти, помахати прапорами, вигукувати «Слава Україні!», «Банду геть!», «Міліція з народом, мєнти – з уродом!», «Зека – на нари!», а щоб перемогти, здолати сьогоднішню режимну владу. Щоб справедливо покарати добре оплачуваних дітобивців.

І ще одне почуття не полишає від головного революційного Євромайдану. Кожний на ньому – сильна людина, він – влада, а сьогоднішня влада продемонструвала свою серйозну недугу, підтвердила, що вона антиукраїнська. Її головна зброя – спецназ «Беркут». Але кровопролитне побоїще на Банковій над мирними студентами лише розпалило національний гнів. На Майдані Незалежності, читаючи написи на наметах, синьо-жовтих прапорах, розумієш, що тут присутні не лише представники західних областей, як горланять регіонали, а вся Україна: Донецьк, Одеса, Черкаси, Вінниця, Луганськ, Харків…

Після Помаранчевого зрадженого здвигу минуло дев’ять років. А ця революція особлива, також залишиться на сторінках нашої новітньої історії. Її не прогнозували ні політики, ні аналітики. Зупинка влади у курсі на євроінтеграцію вогнем образи запалила серця студентів. Молодь збагнула, куди веде її Президент та антиукраїнський уряд Азарова. Вони позбавляли їх майбутнього в рідній Україні, європейського рівня життя.

Сильні люди наймасовіше за всю долю України заполонили столицю. Вони – творці дива: на очах постає нова держава – європейська у Європі. Їх історія назве новим словом – майданівці.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України