Дорога назад – дорога зради і ганьби…

Той, хто побував у Києві на майдані Незалежності, неодмінно відчув себе іншим українцем. Бо тут панує надзвичайно сильна енергетика національного духу, що справді рве до бою. До столиці звідусіль з’їхалися, вийшли не по хліб – щоб відстояти свободу, майбутнє собі, дітям, внукам. Тисячі тут не для того, щоб не лише постояти, помахати прапорами, вигукувати «Слава Україні!», «Банду геть!», «Міліція з народом, мєнти – з уродом!», «Зека – на нари!», а щоб перемогти, здолати сьогоднішню режимну владу. Щоб справедливо покарати добре оплачуваних дітобивців.

І ще одне почуття не полишає від головного революційного Євромайдану. Кожний на ньому – сильна людина, він – влада, а сьогоднішня влада продемонструвала свою серйозну недугу, підтвердила, що вона антиукраїнська. Її головна зброя – спецназ «Беркут». Але кровопролитне побоїще на Банковій над мирними студентами лише розпалило національний гнів. На Майдані Незалежності, читаючи написи на наметах, синьо-жовтих прапорах, розумієш, що тут присутні не лише представники західних областей, як горланять регіонали, а вся Україна: Донецьк, Одеса, Черкаси, Вінниця, Луганськ, Харків…

Після Помаранчевого зрадженого здвигу минуло дев’ять років. А ця революція особлива, також залишиться на сторінках нашої новітньої історії. Її не прогнозували ні політики, ні аналітики. Зупинка влади у курсі на євроінтеграцію вогнем образи запалила серця студентів. Молодь збагнула, куди веде її Президент та антиукраїнський уряд Азарова. Вони позбавляли їх майбутнього в рідній Україні, європейського рівня життя.

Сильні люди наймасовіше за всю долю України заполонили столицю. Вони – творці дива: на очах постає нова держава – європейська у Європі. Їх історія назве новим словом – майданівці.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh