Здоров'я

Це модне слово Детокс – оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм

Модним словом «детокс» називають оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм і вивести накопичені в тілі токсини.

Модним словом «детокс» називають оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм і вивести накопичені в тілі токсини.

Один з найбільш знаменитих «детоксів» заснований на принципів стародавнього індійського вчення Аюрведі. Спочатку фахівець визначає ваш аюрведичний тип, і в залежності від цього встановити спеціальну програму, в яку можуть входити різноманітні масажі та розпарювання, аюрведичні ритуали, комплекс вправ йоги, дихальна гімнастика, дієта і спеціальний набір трав і настоїв, які потрібно регулярно пити.

Косметичні методи «детокс» базуються на трьох основних ” китах…

ДЕТОКС – ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Відомо, що в лімфатичну систему скидаються залишки розпалися клітин, продукти обміну речовин і токсини. При поганому лімфотоці все це накопичується в тканинах, судини починають втрачати свою еластичність і не пропускають воду.Это модное слово Детокс

Щоб розігнати зайву рідину і вивести шлаки, на лімфатичні судини впливають струмами. Для цього на початку лімфатичного судини встановлюють позитивний електрод, а по напрямку до лімфатичним вузлам – негативний електрод. І подають через них змінний струм.

Поліпшити лімфоток також можна за допомогою ручного лімфодренажу: майстер, точно знає фізіологію, пальцями направляє лімфу по шляхах відтоку. Масаж сприяє інтенсивному виведенню шлаків і токсинів з організму, регулює водно-сольовий обмін, а також покращує еластичність великих і дрібних судин. Зазвичай курс складається з 10-15 процедур.

ДЕТОКС – БАНЯ І САУНА

А також всілякі термокапсули і міні-сауни. Після лімфодренажу звільнилися токсини і продукти розпаду потрапляють в кров. Але при рясному потовиділенні вся ця «весела компанія» легко виходить через пори назовні. Цим лазня і корисна: очищається організм, виводяться шлаки і токсини.

Правда, тут головне не перестаратися. Сильне обезводнення організму шкідливо, тому в лазні потрібно пити більше води та не сидіти в парильні безконтрольно. З побічних дій не варто забувати про навантаження на серце і нирки.

ДЕТОКС – ОБГОРТАННЯ

Обгортання бувають самі різні: осмотермія – сольове обгортання, оліготермія – обгортання зеленою глиною, таласотерапія – обгортання морськими водоростями.

Суть обгортань в тому, що все тіло покривають сумішшю з солі або подрібнених водоростей або лікувальної грязі, а зверху обертають плівкою. З точки зору очищення організму користь наступна: морські продукти дуже активно витягають всі підшкірні шлаки і токсини. Корисні речовини з водоростей через шкіру проникають у кров і діють ще кілька годин після процедури, наприклад, йод активізує спалювання жирів, гумінові речовини, як губка, вбирають у собі отрути і токсини, а цинк знижує рівень цукру в крові.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України