Це модне слово Детокс – оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм

Модним словом «детокс» називають оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм і вивести накопичені в тілі токсини.

Модним словом «детокс» називають оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм і вивести накопичені в тілі токсини.

Один з найбільш знаменитих «детоксів» заснований на принципів стародавнього індійського вчення Аюрведі. Спочатку фахівець визначає ваш аюрведичний тип, і в залежності від цього встановити спеціальну програму, в яку можуть входити різноманітні масажі та розпарювання, аюрведичні ритуали, комплекс вправ йоги, дихальна гімнастика, дієта і спеціальний набір трав і настоїв, які потрібно регулярно пити.

Косметичні методи «детокс» базуються на трьох основних ” китах…

ДЕТОКС – ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Відомо, що в лімфатичну систему скидаються залишки розпалися клітин, продукти обміну речовин і токсини. При поганому лімфотоці все це накопичується в тканинах, судини починають втрачати свою еластичність і не пропускають воду.

Щоб розігнати зайву рідину і вивести шлаки, на лімфатичні судини впливають струмами. Для цього на початку лімфатичного судини встановлюють позитивний електрод, а по напрямку до лімфатичним вузлам – негативний електрод. І подають через них змінний струм.

Поліпшити лімфоток також можна за допомогою ручного лімфодренажу: майстер, точно знає фізіологію, пальцями направляє лімфу по шляхах відтоку. Масаж сприяє інтенсивному виведенню шлаків і токсинів з організму, регулює водно-сольовий обмін, а також покращує еластичність великих і дрібних судин. Зазвичай курс складається з 10-15 процедур.

ДЕТОКС – БАНЯ І САУНА

А також всілякі термокапсули і міні-сауни. Після лімфодренажу звільнилися токсини і продукти розпаду потрапляють в кров. Але при рясному потовиділенні вся ця «весела компанія» легко виходить через пори назовні. Цим лазня і корисна: очищається організм, виводяться шлаки і токсини.

Правда, тут головне не перестаратися. Сильне обезводнення організму шкідливо, тому в лазні потрібно пити більше води та не сидіти в парильні безконтрольно. З побічних дій не варто забувати про навантаження на серце і нирки.

ДЕТОКС – ОБГОРТАННЯ

Обгортання бувають самі різні: осмотермія – сольове обгортання, оліготермія – обгортання зеленою глиною, таласотерапія – обгортання морськими водоростями.

Суть обгортань в тому, що все тіло покривають сумішшю з солі або подрібнених водоростей або лікувальної грязі, а зверху обертають плівкою. З точки зору очищення організму користь наступна: морські продукти дуже активно витягають всі підшкірні шлаки і токсини. Корисні речовини з водоростей через шкіру проникають у кров і діють ще кілька годин після процедури, наприклад, йод активізує спалювання жирів, гумінові речовини, як губка, вбирають у собі отрути і токсини, а цинк знижує рівень цукру в крові.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh