Життя

6 ознак жінок-нарцисів

Намагатися змінити жінку-нарциса – це все одне що поливати бур’ян і розраховувати, що на ньому якось розпуститься чудової краси троянда. Не розпуститься. А вісь пальці ві собі пораните… Чи можуть жінки бути нарцисами?

Так!

І жінки-нарциси можуть бути такими ж токсичними та небезпечними, як і чоловіки-нарциси!

У давньогрецькій міфології існує легенда про Нарциса – прекрасного молоду людину, яка настільки обожнював милуватися своїм відображенням у водах струмка, що відкинув любов німфи Ехо. У покарання за це він був приречений закохатися у власне відображення. У підсумку Нарцис перетворився в квітку, яку назвали його ім’ям.

Отже, в давнину нарцисизм (властивість характеру, яка полягає у надмірній самозакоханості і завищеній самооцінці) пов’язували з чоловіками. Тим не менш жінки-нарциси – зустрічаються так само часто. Причому вони – не менш талановиті»: чи здатні любити тільки себе, егоїстичні і жорстокі.

Але не поспішайте звинувачувати їх у хитрості і підступності. Насправді вони просто хворі люди. Хоча одночасно і хитрі і підлі.

Нарцистичний розлад особистості – це психічний розлад, який не завжди відразу впадає в очі. Але така людина просто не здатне думати (і тим більше піклуватися) про інших. Для такої жінки у світі існує тільки одна Королева – вона сама. А все решта – так собі, обслуга при дворі її величності.

Отже, які ж вони – самозакохані жінки-нарциси?

В першу чергу вони занадто занурені у себе , дуже гонорові, начисто позбавлені співчуття та емпатії. Також дуже ревниві і владні.

Жінки-нарциси розглядають інших людей виключно як об’єкт експлуатації. «Чому він (вона) може бути корисна (-ен) мені?» – такий їхній підхід до спілкування.

В «рабстві» у них не тільки колеги або знайомі, але і найближчі люди: друзі, партнери і навіть власні діти.

До речі, такий тип жінок – вельми винахідливий. Вони успішно можуть прикидатися турботливими і милими, хоча в душі справжні відьми: жорстокі, мстиві, безжальні і підступні. З них виходять самі талановиті і жорстокі аб’юзери, які використовують фізичне і психологічне насильство.

Попасти в павутину таких людей дуже легко, будь це чоловік або жінка.

А вибратися вже досить складно. Тим більше, якщо ви закохані чи вірите в їх фальшиві слова. Тому найкраще – намагатися обходити таких дам десятою дорогою. А для того, щоб випадково не потрапити в пастку, вивчити їхні повадки і хитрості.

Пропонуємо вам ознайомитися з ознаками 6 жінок-нарцисів, які допоможуть їх вчасно розпізнати і… втекти:

1. Вони просто схиблені на своїй зовнішності

Для жінки-нарциса її зовнішність – найважливіше на Землі. Це стосується буквально всього: обсягу талії, укладання волосся, макіяжу, одягу, взуття. Вони є завсідниками салонів краси і бутіків, постійно експериментують і пробують нові креми та маски.

Для нарцисів думка про те, що хтось може виглядати карколомно, ніж вони, нестерпна. Вони готові розтерзати конкурентку на дрібні шматочки. А скільки у них фотографій в Інстаграмі та інших соціальних мережах – просто не злічити. Вони маніакально перераховують кожен «лайк» під знімками, щохвилини фотографують себе в самих різних позах і несподіваних місцях. Здається, що якщо забрати у них палицю для селфі – життя впаде!

2. Для них не існує слова «ні»

Вони навіть на секунду не можуть собі уявити, що можуть помилятися. Одного лише натяку на те, що жінка-нарцис щось не так зробила чи сказала, досить, щоб вона зненавиділа вас до кінця життя.

Якщо вона попросила про щось, то відповідь «ні» – просто неможлива. Для неї це все одно що б ви засадили їй ніж у спину. Як можна відмовити в чому-небудь Королеві? Ви повинні віддати всі гроші, продати душу, померти… але виконати наказ!

3. Вони мають право фліртувати з усіма, а ось їх партнер – ніколи і ні з ким

Цей тип жінок фліртує мало не цілодобово. Адже для них це шанс справити враження, привернути увагу, довести, що вони найкращі. Ну і, звичайно ж, вкотре помилуватися собою. При цьому вони використовують свою сексуальність і шарм ще з однією метою – змусити всіх діяти так, як вони того хочуть. Тобто у власних корисливих цілях.

А від свого партнера жінка-нарцис не дозволяє навіть крок у бік зробити. Як можна дивитися на кого-небудь, крім Їх Величності?!

4. Вони практично ніколи не вибачаються

Жінка-нарцис щиро переконана у своїй святості і непогрішності, бо ніколи не зізнається в помилках і промахах. Якщо вона вас образила – значить так і слід вчинити. Якщо зрадила – самі винні. Якщо обдурила – ви не так зрозуміли з причини власної дурості.

Тобто підсумок один: що б жінка-нарцис зробила – відповідати вам. А ще краще – вибачитися!

5. Вони позбавлені емпатії

Емпатія і жінка-нарцис – речі взаємовиключні. Адже вона сфокусована виключно на собі.

Їй не до ваших страждань і негараздів! Навпаки, ваші біди її тільки дратують і провокують агресію.

Такі жінки легко пройдуть повз чужої біди і навіть не зупиняться. А навіщо? Це ж їх не стосується!

Зате, коли їм буде потрібна допомога, і ви не зреагуєте блискавично – почуєте прокляття і звинувачення у безсердечності. Дійсно, як можна не допомогти Королеві?

6. Вони не розмовляють і не спілкуються, вони маніпулюють

Його жінок-нарцисів настільки болюче, що вони нікому не вірять і ні з ким щиро не розмовляють. Тім не менш маніпулюють просто віртуозно.

Спілкування для них – це всього лише спосіб, з допомогою якого можна так спритно крутити іншими людьми, щоб вони поступали так, як хоче жінка-нарцис.

Найсумніше полягає в тому, що у них це добре виходить… Нічого не підозрюючи співрозмовники буквально з перших хвилин спілкування перетворюються на слухняних рабів».

Отже, ви ознайомилися з 6 дуже тривожними дзвіночками, які можуть свідчити про те, що перед вами– жінка-нарцис.

Вичислити її – не завжди просто, але можливо. Як би вона не вдавала з себе і не прикривала свої справжні наміри – рано чи пізно правда випливе назовні.

 

Що ж робити в такому випадку?

Якщо ви поважаєте себе – прощайтеся і йдіть. Намагатися змінити жінку-нарциса – це все одне що поливати бур’ян і розраховувати, що на ньому якось розпуститься чудової краси троянда.

Не розпуститься. А ви собі пальці – пораните…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України