Авторські статті

«Буде народна міліція»: Царьов розповів про майбутнє сепаратистів у разі отримання особливого статусу

Якщо Донбас отримає особливий статус, місцеве ополчення може стати народною міліцією. Як передає Голос українською такий прогноз прозвучав від скандальний політик Олег Царьов.

У той час він зазначив, що в такому разі невідомо, кому буде підпорядковуватись народна міліція. Можливо, це буде великий начальник міліціонер на Донбасі, який у разі агресивних дій з боку радикалів буде вершити самосуд. «А кому буде підпорядковуватись цей генерал? Авакову? А якщо Аваков видасть команду, то він повинен буде її виконувати? А що з судовою системою робити? А касація де? А верховний суд? Це означає, що Київ буде скасовувати всі рішення, які приймуть в Донецьку», – розповів Царьов. Також він зазначив, що регіон цілком влаштує конфедерація України – коли дві грошові одиниці будуть в ходу в регіоні, а також він отримає право вето щодо зовнішньополітичних питань.

Нагадаємо, що раніше Царьов розповів, зможе повернутися в політику України, якщо його запросять

За його словами, Служба безпеки України постійно запрошує його на допити, а також знає його адресу та телефон, але не надсилає порядку, а просто розміщує їх на сайті. Політик зазначив, що коли-небудь повернеться в Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України