«Буде народна міліція»: Царьов розповів про майбутнє сепаратистів у разі отримання особливого статусу

Якщо Донбас отримає особливий статус, місцеве ополчення може стати народною міліцією. Як передає Голос українською такий прогноз прозвучав від скандальний політик Олег Царьов.

У той час він зазначив, що в такому разі невідомо, кому буде підпорядковуватись народна міліція. Можливо, це буде великий начальник міліціонер на Донбасі, який у разі агресивних дій з боку радикалів буде вершити самосуд. «А кому буде підпорядковуватись цей генерал? Авакову? А якщо Аваков видасть команду, то він повинен буде її виконувати? А що з судовою системою робити? А касація де? А верховний суд? Це означає, що Київ буде скасовувати всі рішення, які приймуть в Донецьку», – розповів Царьов. Також він зазначив, що регіон цілком влаштує конфедерація України – коли дві грошові одиниці будуть в ходу в регіоні, а також він отримає право вето щодо зовнішньополітичних питань.

Нагадаємо, що раніше Царьов розповів, зможе повернутися в політику України, якщо його запросять

За його словами, Служба безпеки України постійно запрошує його на допити, а також знає його адресу та телефон, але не надсилає порядку, а просто розміщує їх на сайті. Політик зазначив, що коли-небудь повернеться в Україну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh