Павло Нусс: Тернопільський коридор ганьби буде мати незворотні для Зеленського наслідки

У мережі активно поширюється відео, як у Тернополі президентові Володимирові Зеленському освистали в коридорі ганьби. Це вперше, можна сказати, коли не в Києві, а в регіонах президента зустрічають жорстко з криками «Ганьба!».

Швидше за все, Тернопільський коридор ганьби буде мати незворотні для Зеленського наслідки, і в разі продовження його капітулянтської політики, його будуть зустрічати всюди. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише політичний експерт Павло Нусс.

Він зазначає, Володимир Зеленський дуже болісно сприйняв зустріч в Тернополі, після чого скасував всі наступні зустрічі в місті. З тернопільського візиту всі побачили, що Зеленський абсолютно не в змозі проводити дискусії поза зоною комфорту, де йому задають питання не спеціально підготовлена публіка, а вимогливі громадяни країни, свідомі українці.


За словами аналітика, в таких ситуаціях проявляються всі авторитарні замашки, і наступні візити Зеленського в регіони гарантовано будуть супроводжуватися групою швидкого реагування, яка буде протидіяти спробам українців задавати Зеленському незручні питання і тим більше організовувати коридори ганьби.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh