Авторські статті

Павло Нусс: Тернопільський коридор ганьби буде мати незворотні для Зеленського наслідки

У мережі активно поширюється відео, як у Тернополі президентові Володимирові Зеленському освистали в коридорі ганьби. Це вперше, можна сказати, коли не в Києві, а в регіонах президента зустрічають жорстко з криками «Ганьба!».

Швидше за все, Тернопільський коридор ганьби буде мати незворотні для Зеленського наслідки, і в разі продовження його капітулянтської політики, його будуть зустрічати всюди. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише політичний експерт Павло Нусс.

Він зазначає, Володимир Зеленський дуже болісно сприйняв зустріч в Тернополі, після чого скасував всі наступні зустрічі в місті. З тернопільського візиту всі побачили, що Зеленський абсолютно не в змозі проводити дискусії поза зоною комфорту, де йому задають питання не спеціально підготовлена публіка, а вимогливі громадяни країни, свідомі українці.


За словами аналітика, в таких ситуаціях проявляються всі авторитарні замашки, і наступні візити Зеленського в регіони гарантовано будуть супроводжуватися групою швидкого реагування, яка буде протидіяти спробам українців задавати Зеленському незручні питання і тим більше організовувати коридори ганьби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України