Авторські статті

Європа має втрутитися і стати на бік демократії та прав людини

Демонстрації в Україні це не оксамитова революція, безкровне повалення режиму в Чехословаччині 89 року, але це також не повстання фашистів – козаків. Європа має втрутитися і стати на бік демократії та прав людини.

Градус напруги в Україні зростає. Вимоги громадян залишаються тими самими: зміна Конституції України, покарання винних у побитті та вбивствах людей і дострокові президентські і парламентські вибори.

Якщо сьогодні Європа не втрутиться, не введе санкції, то завтра вулиця буде змушена це зробити сама. І не підуть брат на брата, бо як сказав лідер “Правого сектору”: “Януковича підтримує близько 20 відсотків громадян України. Передбачається лише протистояння між народом та внутрішніми військами… Але і останні, якщо побачать втрати зі свого боку відступлять, бо вони не стоять за ідею, а за гроші, кяі їм виплачує бандитська влада.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України