Європа має втрутитися і стати на бік демократії та прав людини

Демонстрації в Україні це не оксамитова революція, безкровне повалення режиму в Чехословаччині 89 року, але це також не повстання фашистів – козаків. Європа має втрутитися і стати на бік демократії та прав людини.

Градус напруги в Україні зростає. Вимоги громадян залишаються тими самими: зміна Конституції України, покарання винних у побитті та вбивствах людей і дострокові президентські і парламентські вибори.

Якщо сьогодні Європа не втрутиться, не введе санкції, то завтра вулиця буде змушена це зробити сама. І не підуть брат на брата, бо як сказав лідер “Правого сектору”: “Януковича підтримує близько 20 відсотків громадян України. Передбачається лише протистояння між народом та внутрішніми військами… Але і останні, якщо побачать втрати зі свого боку відступлять, бо вони не стоять за ідею, а за гроші, кяі їм виплачує бандитська влада.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh